zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Na wynajem mieszkanie na parterze !
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 300 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 144/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie przy ulicy Dr F.Raszei. Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze. Powierzchnia wynajmowanego mieszkania wynosi 48,5 m2 plus przynależna piwnica o powierzchni 1,5m2. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi: salon z wyjściem na balkon sypialnia/pokój kuchnia łazienka z WC przedpokój Miesięczne koszty utrzymania: * Odstępne dla właściciela 1300 zł/m-c * Czynsz 550 zł/m-c w zależności od zamieszkałych osób( f.remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na zimną i ciepłą wodę, kanalizacja, zaliczka na centralne ogrzewanie, sprzątanie części wspólnych budynku, śmieci ) Opłaty medialne (gaz, elektryka) wg wskazań licznika. Kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł. Mieszkanie częściowo umeblowane: - przedpokój: komoda, szafa w zabudowie - kuchnia: meble kuchenne, kuchenka, okap Mieszkanie bardzo zadbane, dwustronne, funkcjonalny układ pomieszczeń. Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, licznych sklepów, ośrodka zdrowia i Instytucji Użyteczności Publicznej . Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

SŁONECZNE MIESZKANIE NA WYNAJEM !!!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

CHOJNICE,

1 000 | 46 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 143/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS!!! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI!!! Na wynajem lokal mieszkaniowy o powierzchni całkowitej 46,18 m2 i użytkowej 44,18 m2 położone przy ul. RZEPAKOWEJ w Chojnicach. Mieszkanie znajduje się na 3 PIĘTRZE. W skład mieszkania wchodzi: * salon * kuchnia z wyjściem na balkon * łazienka z wc * pokój * piwnica o powierzchni 2,00 m2 Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: * odstępne 1000 zł * czynsz 615 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji, śmieci ,woda ogrzewanie) * media: gaz i prąd według zużycia Kaucja zwrotna w wysokości 2000 zł. Bardzo dobre położenie nieruchomości w bliskiej odległości Szkoła Podstawowa, Przedszkole oraz markety spożywcze. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację nieruchomości!!! Więcej informacji pod nr telefonu : Hania nr tel. 698-106-874 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańskiej 39 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Na sprzedaż dom w dobrej cenie!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Nieżywięć,

339 000 | 147 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 826/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Nieżywięć, gmina Bobrowo, powiat brodnicki, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 87,43 m2. Powierzchnia całkowita 147,43 m2. Zestawienie pomieszczeń i powierzchni budynku mieszkalnego: WYSOKI PARTER: kuchnia o pow. 13,18 m2 spiżarnia o pow. 2,20 m2 łazienka o pow. 5,69 m2 salon o pow. 27,28 m2 pokój o powierzchni 12,02 m2 pokój o powierzchni 8,60 m2 wiatrołap o pow. 10,68 m2 przedpokój o pow. 6,80 m2 Budynek podpiwniczony. Piwnica o powierzchni 60 m2. W części piwnicznej: kotłownia, pomieszczenia gospodarcze, garaż. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym: okna PCV, dwa drewniane instalacje elektryczne, częściowo wymienione centralne ogrzewanie: piec na węgiel i drewno nowe grzejniki na podłogach płytki i panele na ścianach gładź oraz tapety Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, pomieszczenia słoneczne, przestronne, brak pokoi przechodnich. Budynek mieszkalny w dobrym stanie technicznym. Działka o powierzchni 1000 m2, w całości ogrodzona i zagospodarowana. W tylnej części działki: część rekreacyjna. Liczne nasadzenia kwiatów i bylin. Media: woda kanalizacja prąd Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od Instytucji Użyteczności Publicznej, sklepów. Więcej informacji pod nr telefonu: Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie, ul. 1 Maja 2, Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu ul. Klasztorna 15. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Na sprzedaż działka z Warunkami Zabudowy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nowawieś Chełmińska,

123 000 | 3310 m2
nr oferty: 578/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka z wydanymi Warunkami Zabudowy , położona w miejscowości Nowawieś Chełmińska, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość o powierzchni 3310 m2. Dla nieruchomości została Wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy : Ustalone Warunki Zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Funkcja , formy i zagospodarowanie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynek mieszkalny , wolnostojący , parterowy z poddaszem użytkowym. Szerokość elewacji frontowej - max . 15,0 m. Geometria dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachu 20- 45 stopni. Wysokość głównej kalenicy - max. 9 m. Wysokość do okapu od projektowanego terenu - max. 4m. Kanalizacja - przydomowa, ekologiczna oczyszczalnia ścieków Dostęp do drogi - zjazd z drogi powiatowej poprzez sąsiednią działkę Media : woda i prąd w drodze. Bardzo ładne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości . Cicha i spokojna lokalizacja . Dobra odległość od miasta Chełmna. Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE NA II PIĘTRZE W CENTRUM WĄBRZEŹNA!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeżno,

153 000 | 90 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1006/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Wąbrzeźnie ul. Żołnierza Polskiego 1 Lokal mieszkaniowy położony na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,67 m2. W skład lokalu wchodzą: pokój 1 o powierzchni użytkowej 12,465 m2 pokój 2 o powierzchni użytkowej 18,550 m2 pokój 3 o powierzchni użytkowej 9,346 m2 łazienka z wc o powierzchni użytkowej 2,391 m2 kuchnia o powierzchni użytkowe12,307j m2 Do mieszkania przynależą dwie piwnice o powierzchni łącznej 10 m2. Strych składający się z trzech pomieszczeń o powierzchni łącznej 18,47m2 Pomieszczenie gospodarcze na podwórku o powierzchni 5,87m2 Pomieszczenie(KOTŁOWNIA) w mieszkaniu o powierzchni 1,047m2 Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i linoleum na ścianach: gładz instalacja wodno-kanalizacyjna miejska instalacje elektryczna(częściowo wymieniona) Mieszkanie wymaga remontu według zapotrzebowania ! Kamienica została odremontowana w 2021r, odremontowano dach, elewację. Budynek podlega pod wspólnotę a miesięczne koszty utrzymania (fundusz remontowy, śmieci,woda) ok 300zł. Do budynku został podprowadzony gaz i jest możliwość podłączenia ogrzewania. W chwili obecnej mieszkanie ogrzewane jest z co z zasobnika na węgiel. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Do rynku głównego jest 4 min pieszo, blisko sklepy, bank,kościół, restauracje, kawiarnie,urzędy, pocNieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NA SPRZEDAŻ DOM WOLNOSTOJĄCY Z ZAGOSPODAROWANĄ DZIAŁKĄ W BRĄCHNÓWKO!
DOM
DOM

DOM na SPRZEDAŻ

BRĄCHNÓWKO,

667 000 | 152 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 823/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości BRĄCHNÓWKO, gmina Chełmża, powiat toruński, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Dom jednorodzinny, wolnostojący, wysoko parterowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 99,20 m2 wybudowany w 2008r. Zestawienie pomieszczeń i powierzchni budynku mieszkalnego: , PARTER kuchnia o pow. 11,86m2 hall o pow.6,80 m2 pokój dzienny o powierzchni 30,13 m2 pokój o powierzchni 7,97m2 pokój o pow. 15,95 m2 sypialnia o pow. 14,45 m2 korytarz o pow. 5,45 m2 wiatrołap o pow. 2,41 m2 wc o pow. 2,12 m2 łazienka o pow. 6,42 m2 PIWNICA korytarz o pow. 5,08 m2 pomieszczenie gospodarcze o pow. 5,77 m2 kotłownia o pow. 7,36 m2 skład opału o pow. 7,50m2 garaż jednostanowiskowy o pow. 22,70 m2 Budynek mieszkalny w dobrym stanie technicznym, budowany metodą tradycyjna pustak, bloczki gazobetonowe, ocieplony styropianem10mm. Dach dwuspadowy ze zróżnicowanymi poziomami (gąty papowe, blacha dachowa), stropodach- samonośna konstrukcja DZ3 Centralne ogrzewanie na eko-groszek, piec z podajnikiem. Woda ciepła ( solary plus bojler elektryczny) BUDYNEK MA PODDASZE UŻYTKOWE Z PRZEZNACZENIEM MIESZKALNYM DO WYKOŃCZENIA. Stan techniczny budynku: stolarka okienna PCV schody wewnętrzne drewniane, jesionowe centralne ogrzewanie ( piec z podajnikiem ) podłogi: panele, kafle ściany: gładź w budynku instalacja: wodno-kanalizacyjna (przydomowa oczyszczalnia) W najbliższym sąsiedztwie znajdują się wolnostojące domy jednorodzinne, blisko park wiejski z częścią pałacową i placem zabaw, sklepik. Do najbliższego miasta Chełmża ok 7 km, Toruń ok 17 km. Wokół dużo zieleni, spokojna okolica, szczególnie polecam rodzinom z dziećmi. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości ! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

SŁONECZNE MIESZKANIE Z BALKONEM!!!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

CHOJNICE, 700-LECIA

220 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1003/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego w Chojnicach ul. Młodzieżowej, na osiedlu 700-lecia. Lokal mieszkaniowy położony na parterze bloku wielorodzinnego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,20 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni użytkowej 14,50 m2 pokój o powierzchni użytkowej 9,90 m2 pokój o powierzchni użytkowej 8,70 m2 kuchnia o powierzchni użytkowej 6,70 m2 łazienka o powierzchni użytkowej 2,10 m2 W-C o powierzchni użytkowej 0,80 m2 komunikacja o powierzchni użytkowej 5,50 m2 Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon o powierzchni 2 m2. Stan techniczny mieszkania: okna plastikowe na podłogach parkiet, kafle i panele na ścianach gładzie Mieszkanie do remontu. Bardzo funkcjonalne i słoneczne mieszkanie. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania : 479 zł(zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci, fundusz remontowy oraz koszty eksploatacyjne) Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do : centrum miasta, szkół , przedszkoli , sklepów, przychodni lekarskich. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Hania 698-106-871 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach ul. Gdańska 39, w Świeciu ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi , którzy zaoferują Państwu najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr. 21577 ) Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumienia art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.