zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na sprzedaż

sortuj
Na sprzedaż piękna działka bezpośrednio nad Jeziorem!!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Sulnówko,

1 420 000 | 26633 m2
nr oferty: 593/CNR/OGS

Oferta tylko u Nas!! Kupujacy nie płaci prowizji!! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sulnówko, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana położona bezpośrednio nad Jeziorem Deczno. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 2,6633 Ha. Działka składa się z kilku numerów działek geodezyjnych ( po podziale ). Przepiękna nieruchomość z własnym dojazdem. Działka w całości zagospodarowana, podzielona na klika stref: rekreacyjna/wypoczynkowa ogródek warzywny/owocowy sportowa ( boisko do siatkówki ) część zalesiona staw ( zarybiony ) oczko wodne Na nieruchomości liczne nasadzenia: krzewy ozdobne kwiaty drzewa tuje Bezpośredni dostęp do Jeziora, własny pomost. Na nieruchomości znajdują się dwa domy rekreacyjne ( nie stanowią wartości sprzedaży ). Możliwość zakupu. Działka według MPZP stanowi: działkę rekreacyjną, siedliskową. Możliwość zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. Idealna nieruchomość dla osób ceniących spokój i dużą przestrzeń wśród zieleni. Dobra inwestycja pod prowadzenie działalności gospodarczej: turystycznej. Bardzo duży teren pod domki rekreacyjne, niezwiązane trwale z gruntem. Media: woda, prąd, przydomowa oczyszczalnia ścieków. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Monika nr tel: 698-003-093 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż duża działka budowlana w Świeciu!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Świecie,

199 000 | 2769 m2
nr oferty: 591/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Świecie ul. Jesionowa, powiat świecie, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość o powierzchni 2769 m2. Nieruchomość posiada media w drodze przy działce ( woda, prąd, kanalizacja, gaz miejski ). Droga dojazdowa, asfaltowa. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Teren zabudowy usługowej nieuciążliwej Działka nie jest położona w granicach obszarów zdegradowanych, obszarów rewitalizacji. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie znajdują się wolnostojące domy jednorodzinne. Ideana nieruchomość pod dom jednorodzinny jak również działalność gospodarczą. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Monika nr tel: 698-003-093 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka budowlana nad Browiną !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełmno,

99 000 | 711 m2
nr oferty: 590/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Chełmnie przy ul. Kolibrowej. Działka o powierzchni 711 m2. Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz w drodze przy działce. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala: Przeznaczenie podstawowe: tereny zabudowy o funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojacej z obiektami i urzadzeniami towarzyszacymi. Dopuszczalne przeznaczenie uzupełniajace: nieuciazliwa funkcja usługowa. intensywnosc zabudowy do 0,5 powierzchnia biologicznie czynna - minimum 40%, maksymalna wysokosc zabudowy: a) o funkcji podstawowej - 3 kondygnacje, w tym poddasze uzytkowe, nie wyzej niz 7,0 m do okapu dachu, b) gospodarczej i garazy - 1 kondygnacja, nie wyzej nie wyzej niz 2,5 m do okapu dachu, maksymalny poziom posadzki parteru - 0,8 m ponad powierzchnie terenu. architektura zabudowy: 1)mieszkaniowej: a) dach dwu lub czterospadowy o jednakowym kacie nachylenia wszystkich połaci, zblizonym do 45 st z pokryciem w kolorze naturalnych materiałow ceramicznych, w układzie kalenicowym, rownolegle do ulicy, b) elewacje w kolorach materiałow naturalnych, z uzyciem nie wiecej niz dwoch roznych materiałow wykonczeniowych lub kolorow do malowania elewacji zewnetrznej w jasnych, pastelowych odcieniach, 2)garazy i budynkow gospodarczych: w dostosowaniu do budynkow mieszkalnych. warunki ochrony, nakazy i zakazy: lokalizacja funkcji usługowej wyłacznie w obrebie budynku mieszkalnego z zapewnieniem niezbednej ilosci miejsc parkingowych w obrebie działki, uciazliwosc prowadzonej działalnosci usługowej ograniczona do granic lokalu. plan dopuszcza lokalizacje tylko jednego budynku gospodarczego lub garazu o maksymalnych wymiarach 6,0 X 12,0 m, ogrodzenia działek w ustalonej na rysunku planu linii rozgraniczajacej, o maksymalnej wysokosci 1,6 m z zakazem stosowania ogrodzen pełnych oraz z przesłami betonowymi prefabrykowanymi, preferowane ogrodzenia azurowe oraz zywopłoty. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica, osiedle domków jednorodzinnych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka budowlana z domkiem drewnianym letniskowym
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Odry,

269 000 | 500 m2
nr oferty: 589/CNR/OGS

TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! Na sprzedaż działka budowlana z domkiem letniskowym, położona w miejscowości Odry, gmina Czersk, powiat chojnicki, województwo pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Domek drewniany, letniskowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni 35 m2, w pełni wyposażony. Dotychczas wynajmowany turystom. W skład budynku wchodzą: kuchnia pokój pokój pokój łazienka Przed domkiem letnia weranda. Działka o powierzchni 500 m2. Według Wypisu z Rejestru Gruntów: B- tereny mieszkaniowe Działka w pełni zagospodarowana, w całości ogrodzona (nowy płot panelowy ), posiada liczne nasadzenia oraz miejsce do grillowania i odpoczynku (hamak, huśtawka ogrodowa ). Media: woda, prąd+siła, szambo. Ogrzewanie kominkowe. Wjazd od drogi asfaltowej. Odry to malownicza okolica, w samym sercu Borów Tucholskich, nieruchomość znajduje się nad rzeką Wdą obok Kamiennych Kręgów ( 10 min ) oraz obok przenoski kajakowej w Wojtalu ( 3 min ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Monika nr tel. 698-003-093 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek nr 19, Świecie ul. Klasztorna nr 15, Wąbrzeźno ul. 1 Maja nr 2. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka budowlana w Chełmnie !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełmno,

119 000 | 1026 m2
nr oferty: 587/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Chełmnie przy ul. Strusiej. Działka o powierzchni 1026 m2. Media w drodze. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala: Przeznaczenie terenów: tereny przeznacza się pod funkcję podstawową mieszkaniową jednorodzinną. Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy: wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki: max 25 % intensywność zabudowy: max 0,6 wysokość zabudowy: max 9,0 m do 2 kondygnacji nadziemnych główny dach: dwuspadowy, czterospadowy, o kącie nachylenia połaci 20-45 st W cenie sprzedawanej nieruchomości udział w drodze wewnętrznej. Bardzo dobra lokalizacja, osiedle domków jednorodzinnych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NA SPRZEDAŻ KLIMATYCZNA KAWALERKA NA PODDASZU W KAMIENICY W WĄBRZEŹNIE!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeżno,

110 000 | 24 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 1024/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w miejscowości Wąbrzeźno przy ul.Żwirki i Wigury. Lokal mieszkaniowy położony na poddaszu w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie o powierzchni 24,01 m2 W skład lokalu wchodzą: aneks kuchenny o powierzchni 4,52m2 salon o powierzchni 17,52m2 łazienka z wc o powierzchni 4,56m2 sypialnia o powierzchni 5,80m2 Stan techniczny mieszkania ogrzewanie pomieszczeń co elektryczne ciepła woda bojler elektryczny podłogi panele, kafle,terakota ściany gładż stolarka okienna pcv woda i ścieki miejskie Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,36m2 W lokalu zostały przeprowadzone remonty, kuchnia w zabudowie, wnęki zaadoptowane na garderobę, odremontowana łazienka, garderoba została przerobiona na sypialnię, reszta według własnego uznania i zapotrzebowania. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania,fundusz remontowy do wspólnoty 50 zł plus opłaty medialne wg zużycia(ogrzewanie w sezonie zimowym to ok 450zł) prąd na 2 m-ce ok 120 zł, woda wg zużycia. Mieszkanie ma dostęp do miejsca parkingowego za dodatkową opłatą 30 zł na m-c. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, blisko miasta ok 20 min drogi W sąsiedztwie znajdują się wolnostojące domy jednorodzinne, blisko do lokali gastronomicznych i handlowych, banku,szkół, komunikacji urzędowych! Mieszkanie jest klimatyczne i zadbane, polecam w szczególności parą bez dzieci oraz singlom. Okolica cicha i godna polecenia. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w bloku w miejscowości Świecie!
POKÓJ Z WYJŚCIEM NA BALKON
POKÓJ Z WYJŚCIEM NA BALKON

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

214 000 | 39 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 1021/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położone w miejscowości Świecie przy alei Jana Pawła. Lokal mieszkaniowy położony na IV piętrze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,00m2. W skład lokalu wchodzą: kuchnia o powierzchni 6,16 m2 pokój o powierzchni 7,87m2 korytarz o powierzchni 7,71m2 łazienka o powierzchni 2,2m2 salon o powierzchni 15,14m2 wc o powierzchni 0,83m2 Stan techniczny mieszkania ogrzewanie pomieszczeń miejskie ciepła woda miejska podłogi panele, kafle,terakota ściany gładż stolarka okienna pcv nowe drzwi wejściowe Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,57m2 W lokalu zostały przeprowadzone drobne remonty, wymieniono drzwi wejściowe, kabinę prysznicową, reszta według własnego uznania i zapotrzebowania. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania, czynsz do spółdzielni 450 zł ( fundusz remontowy ) + opłaty medialne wg zużycia. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, praktycznie w centrum miasta, blisko do szkoły podstawowej, przedszkola, lokali gastronomicznych i handlowych oraz komunikacji użyteczności publicznej! Mieszkanie jest dwustronne przez co ułatwiony jest dostęp do każdego pomieszczenia ! Okolica cicha i godna polecenia. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Świeciu !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

199 900 | 45 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1020/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w Świeciu, ul. Sądowa Lokal mieszkaniowy położony na I piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,15 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni 15,83 m2 sypialnia/pokój o powierzchni 6,50 m2 sypialnia/pokój o powierzchni 9,30 m2 kuchnia o powierzchni 4,80 m2 łazienka o powierzchni 2,33 m2 przedpokój o powierzchni 4,32 m2 Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie posiada balkon. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź Funkcjonalny układ pomieszczeń, bardzo słoneczne mieszkanie. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 380 zł (zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacji ). Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Joanna 662 - 559 - 904 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działki Klamry !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Klamry,

57 600 | 1200 m2
nr oferty: 585/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1200 m2 ( działki są do podziału ) Dla nieruchomości został złożony wniosek o wydanie decyzji o Warunkach Zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem. Funkcja , formy i zagospodarowanie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynek mieszkalny , wolnostojący , parterowy z poddaszem użytkowym. Szerokość elewacji frontowej - max . 15,0 m. Geometria dachu - dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci dachu 45 stopni. Wysokość głównej kalenicy - max. 9,5 m. Wysokość do okapu od projektowanego terenu - max. 4,5m. Kanalizacja - przydomowa, ekologiczna oczyszczalnia ścieków Media : w drodze. Bardzo ładne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości . Cicha i spokojna lokalizacja . Dobra odległość od Miasta. Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu ul. Klasztorna 15. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !