zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
Na wynajem umeblowane mieszkanie !
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 000 | 30 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 163/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie przy ulicy Gen.Hallera. Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze w budynku wielorodzinnym. Powierzchnia wynajmowanego mieszkania wynosi 30 m2. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi: salon kuchnia łazienka z WC Ogrzewanie centralne piecem dwufunkcyjnym na gaz. Miesięczne koszty utrzymania: * Odstępne dla właściciela 1000zł/m-c * Czynsz 164 zł/m-ce w zależności od zamieszkałych osób ( f.remontowy, administracyjny, woda, śmieci) Opłaty medialne (gaz, elektryka) wg wskazań licznika. Kaucja gwarancyjna 2000 zł. Mieszkanie w pełni umeblowane- wyposażenie widoczne na zdjęciach. Lokal po remoncie. Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, licznych sklepów, ośrodka zdrowia i Instytucji Użyteczności Publicznej . Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 12 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48245644. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie parter !
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 000 | 40 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 162/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie przy ulicy Rybackiej. Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze w budynku wielorodzinnym. Powierzchnia wynajmowanego mieszkania wynosi 40m2. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi: salon z aneksem kuchennym pokój łazienka z WC komunikacja Ogrzewanie centralne piecem dwufunkcyjnym na gaz. Miesięczne koszty utrzymania: * Odstępne dla właściciela 1000zł/m-c Opłaty medialne (woda, śmieci, gaz i prąd) wg wskazań licznika. Kaucja gwarancyjna 2000 zł. Mieszkanie po remoncie. Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, licznych sklepów, ośrodka zdrowia i Instytucji Użyteczności Publicznej . Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 12 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48245644. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie os.Kopernika
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 200 | 32 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 161/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI ! Na wynajem lokal mieszkaniowy położony na os. Kopernika w Chełmnie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,3 m2. Lokal położony na I piętrze. W skład lokalu wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z WC - komunikacja Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażone. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne wynosi 1200 zł - czynsz ok 400 zł w zależności od ilości zamieszkałych osób - prąd wg stanu licznika Kaucja gwarancyjna w wysokości 2400 zł Bardzo dobre położenie nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 12 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48245644. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Świeciu, II piętro!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

299 000 | 63 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1072/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS ! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w Świeciu ul. Kościuszki. Lokal mieszkalny znajduje się na II piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,00 m2. W skład nieruchomości wchodzą: salon o powierzchni 19,36 m2 pokój/sypialnia o powierzchni 14,85 m2 pokój/sypialnia o powierzchni 9,74 m2 kuchnia o powierzchni 7,84 m2 łazienka o powierzchni 2,25 m2 wc o powierzchni 1,14 m2 komunikacja o powierzchni 7,82 m2 Mieszkanie przestronne, zadbane, dwustronne. Lokal posiada balkon. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan techniczny: okna PCV na ścianach: gładź na podłogach panele i płytki W cenie sprzedawanej nieruchomości: zabudowa kuchenna plus sprzęt AGD Miesięczne koszty utrzymania mieszkania wynoszą 552,51 zł: centralne ogrzewanie koszty administrowania eksploatacja woda fundusz remontowy Mieszkanie dostępne od zaraz! Dobra i lokalizacja, bliska odległość do szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 14 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie w Chełmnie!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

920 | 51 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 160/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie ul. Biskupia. Lokal mieszkaniowy położony na I piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,52 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni 30,10 m2 kuchnia z jadalnią o powierzchni 14,99 m2 łazienka z wc o powierzchni 5,43 m2 Mieszkanie posiada duży balkon. Miesięczne koszty najmu: 920 zł odstępne dla właściciela zaliczka na wodę i kanalizację, śmieci media wg zużycia: prąd, gaz Kaucja gwarancyjna 1800 zł. Umowa najmu okazjonalnego. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 12 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48245644. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie !
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 300 | 51 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 159/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie ul. Rycerska. Lokal mieszkaniowy położony na parterze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2. W skład lokalu wchodzą: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka z wc komunikacja Do mieszkania przynależy piwnica. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, mieszkanie dwustronne. Miesięczne koszty najmu: 1300 zł odstępne dla właściciela 400 zł ( zaliczka na centralne ogrzewanie, śmieci, zaliczka na ciepłą i zimną wodę, kanalizacja) - w zależności od ilości osób media wg zużycia: prąd Kaucja gwarancyjna 2500 zł. Umowa najmu okazjonalnego. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 12 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48245644. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie w Chełmnie!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 300 | 61 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 158/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie os.M.C. Skłodowskiej nr 10. Lokal mieszkaniowy położony na IV piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,50 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o pow. 27,22 m2 sypialnia o pow. 10,24 m2 sypialnia o pow. 6,62 m2 kuchnia o pow. 6,90 m2 łazienka z wc o pow. 3,76 m2 komunikacja o pow. 5,76 m2 Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, mieszkanie dwustronne. Lokal mieszkalny posiada balkon. Mieszkanie częściowo umeblowane. Miesięczne koszty najmu: 1300 zł odstępne dla właściciela 580 zł czynsz do spółdzielni mieszkaniowej media wg zużycia: prąd Kaucja gwarancyjna 2600 zł. Umowa najmu okazjonalnego. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 14 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48245644. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

359 000 | 83 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1066/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położonego w Chełmnie os. Dr Franciszka Raszei. Lokal mieszkalny znajduje się na trzecim i czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,9 m2 i całkowitej 83 m2. W skład nieruchomości wchodzą: salon kuchnia z jadalnią spiżarnia dwie łazienki 2 sypialnie komunikacja garderoba Mieszkanie dwupoziomowe, zadbane, słoneczne. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje kompletne wyposażenie widoczne na zdjęciach: zabudowa kuchenna plus sprzęt AGD wyposażenie pokoi meble w przedpokoju Miesięczne koszty utrzymania mieszkania wynoszą 600 zł ( f.remontowy, koszty eksploatacji, śmieci, woda, zaliczka na centralne ogrzewanie ). Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej oraz galerii. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 14 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !