zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne mieszkanie !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

409 000 | 64 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1034/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Świeciu ul. Sikorskiego. Lokal mieszkaniowy położony na III piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,40 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni 16,60 m2 kuchnia o powierzchni 6,3 m2 sypialnia/pokój o powierzchni 12,20 m2 sypialnia/pokój o powierzchni 10,50 m2 łazienka z wc o powierzchni 4,50 m2 garderoba o powierzchni 3,00 m2 komunikacja o powierzchni 7,30 m2 Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 3,40 m2. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele ( nowe ) i płytki na ścianach: gładź mieszkanie odświeżone ogrzewanie gazowe piec dwufunkcyjny nowe drzwi wewnętrzne oraz wewnątrzklatkowe Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, mieszkanie dwustronne. Duży balkon typu ,, Loggia ". W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje wyposażenie: zabudowa kuchenna plus sprzęt AGD oświetlenie wyposażenie łazienki wyposażenie salonu Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 300 zł ( fundusz remontowy, koszty eksploatacji,śmieci ) + opłaty medialne wg zużycia ( prąd i gaz miejski ). Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Budynek docieplony, częściowo ogrodzony. Przed nieruchomością przestronny parking. Mieszkanie dostępne od zaraz!! Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu ul. Klasztorna 15. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 10 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie w miejscowości Laskowice!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Laskowice,

800 | 53 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 152/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie położone w miejscowości Laskowice ul. Kolejowa, gmina Jeżewo, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Lokal mieszkaniowy położony na II piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,90 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni użytkowej 18,56 m2 sypialnia o powierzchni użytkowej 11,90 m2 kuchnia o powierzchni użytkowej 8,90 m2 łazienka o powierzchni użytkowej 2,78 m2 wc o powierzchni użytkowej 1,10 m2 komunikacja o powierzchni użytkowej 6,68 m2 przedpokój o powierzchni użytkowej 2,98 m2 Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 10,80 m2. Mieszkanie posiada balkon typu ,,Loggia". Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź nowe instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna ogrzewanie z własnej blokowej kotłowni Funkcjonalny układ pomieszczeń, pomieszczenia przestronne i słoneczne. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 800 zł odstępne 720 zł czynsz (zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacji, woda, śmieci, kanalizacja). opłaty medialne Kaucja gwarancyjna 2000 zł. Przed blokiem przestronny parking. Nieruchomość położona 10 km od Świecia, w spokojnej okolicy i bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu jest szkoła, sklepy i kościół. Do stacji PKP i przystanku PKS ok.800 m. W niedalekim sąsiedztwie rozpoczęto adaptację budynku z przeznaczeniem na przedszkole i żłobek. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie w Chełmnie !
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 300 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 151/CNR/OMW

NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie przy ulicy Jastrzębiej. Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze. Powierzchnia wynajmowanego mieszkania wynosi 47,07 m2. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi: salon z wyjściem na taras o pow. 18,47 m2 pokój/sypialnia o pow. 10,25 m2 kuchnia o pow. 5,22 m2 łazienka z WC o pow. 4,38 m2 przedpokój o pow.8,75 m2 Miesięczne koszty utrzymania: * Odstępne dla właściciela: 1 300 zł/m-c * Czynsz 600 zł /m-c ( f.remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, kanalizacja) w zależności od zamieszkałych osób Opłaty medialne (gaz, prąd wg wskazań licznika ). Kaucja gwarancyjna w wysokości: 2 600 zł. Mieszkanie częściowo umeblowane. Mieszkanie zadbane. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, licznych sklepów, ośrodka zdrowia i Instytucji Użyteczności Publicznej. Przed budynkiem przestronny parking. Teren zamknięty, w całości ogrodzony. Możliwość wynajęcia garażu. Przynależna piwnica oraz miejsce postojowe przed blokiem. Możliwość najmu garażu ( blaszak ) za cenę 150 zł/miesięcznie. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie w Świeciu !
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Świecie,

1 300 | 60 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 150/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS ! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Świeciu przy ul. K.I.Gałczyńskiego. Prezentowane mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku. Powierzchnia wynajmowanego mieszkania wynosi 59,80 m2. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi: salon z wyjściem na balkon typu "Loggia" o pow. 23,98 m2 sypialnia o pow. 9,27 m2 jadalnia/pokój o pow. 11,99 m2 kuchnia o pow. 5,24 m2 łazienka + WC o pow. 5,90 m2 komunikacja o pow. 3,42 m2 Miesięczne koszty utrzymania: * Odstępne 1300zł/m-c * Czynsz 350 zł/m-ce w zależności od zamieszkałych osób ( f.remontowy, administracyjny) Opłaty medialne (prąd) wg wskazań licznika. Kaucja gwarancyjna 2600 zł. Mieszkanie częściowo umeblowane. Lokal bardzo zadbany, funkcjonalny. Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, licznych sklepów, ośrodka zdrowia i Instytucji Użyteczności Publicznej . Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Unisławiu!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Unisław,

219 000 | 71 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1028/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS ! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Unisławiu przy ul. Chełmińskiej. Lokal mieszkaniowy położony na I piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,98 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o pow. 16,09 m2 sypialnia/pokój o pow. 11,81 m2 sypialnia/pokój o pow. 10,88 m2 garderoba o pow. 2,91 m2 łazienka + wc o pow. 3,38 m2 komunikacja/przedpokój o pow. 5,46 m2 kuchnia o pow. 11,45 m2 Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 8,74 m2. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź mieszkanie odmalowane, odświeżone Przed blokiem przestronny parking. Funkcjonalny układ pomieszczeń, bardzo słoneczne mieszkanie. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania:660 zł (zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacji, woda, kanalizacja ). Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Świeciu !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

279 000 | 53 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 1026/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Świeciu przy ul. Polnej. Lokal mieszkaniowy położony na 3 piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53 m2. W skład lokalu wchodzą: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon sypialnia/pokój łazienka + wc komunikacja/przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź mieszkanie odmalowane, odświeżone Blok ocieplony, pod budynkiem miejsca parkingowe. Funkcjonalny układ pomieszczeń, bardzo słoneczne mieszkanie. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 400 zł (zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacji, woda, kanalizacja ). Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE NA PARTERZE W BLOKU W DĘBIEŃCU NIEDALEKO RADZYNIA CHEŁMIŃSKIEGO!
SALON
SALON Z WYŚCIEM NA BALKON

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dębieniec,

169 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 1018/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną własność położony w miejscowości Dębieniec, gmina Radzyń Chełmiński, powiat Grudziądz,województwo kujawsko-pomorskie. Lokal mieszkaniowy położony na parterze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,10m2. W skład lokalu wchodzą: kuchnia o powierzchni 8,59 m2 pokój o powierzchni 7,94m2 korytarz o powierzchni 3 ,62m2 korytarz o powierzchni 3,92m2 łazienka o powierzchni 2,95m2 salon o powierzchni 18,60m2 wc o powierzchni 1,97m2 Stan techniczny mieszkania ogrzewanie pomieszczeń co węglowe ciepła woda z zasobnika, bojler elektryczny podłogi panele, kafle,terakota ściany gładż stolarka okienna pcv Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 9,35m2, garaż na jedno stanowisko samochodowe oraz działka rekreacyjna o powierzchni 500m2 do zagospodarowania. W lokalu zostały przeprowadzone remonty, ogrzewanie jest w miedzi, reszta według własnego uznania i zapotrzebowania. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania 250 zł ( fundusz remontowy ) + opłaty medialne wg zużycia. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bliska odległość do: Radzyń Chełmiński ok 7 km, Płużnica 9 km i Wąbrzeżno 14 km Do szkoły w Radzyniu Chełmińskim ok 7 km, autokar zabiera dzieci. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie Unisław !!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Unisław,

1 300 | 69 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 147/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS ! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Unisławiu ul. Parkowa, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Prezentowane mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Powierzchnia wynajmowanego mieszkania wynosi 60,32 m2. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi: salon z wyjściem na balkon o powierzchni 17,87 m2 pokój/sypialnia o powierzchni 13,40 m2 pokój/sypialnia o powierzchni 10,85 m2 kuchnia o powierzchni 9,14 m2 łazienka z WC o powierzchni 4,34 m2 przedpokój o powierzchni 13,40 m2 Miesięczne koszty utrzymania: * Odstępne dla właściciela: 1 300 zł/m-c * Czynsz 880 zł /m-c dla 3 osób zamieszkałych ( f.remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na zimną i ciepłą wodę, kanalizacja, zaliczka na centralne ogrzewanie, sprzątanie części wspólnych budynku, śmieci ) Opłaty medialne (gaz-butla gazowa, elektryka wg wskazań licznika ). Kaucja gwarancyjna w wysokości: 2 600 zł. Mieszkanie częściowo umeblowane: meble w zabudowie kuchennej plus sprzęt AGD łazienka Mieszkanie zadbane. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, mieszkanie dwustronne, brak pokoi przechodnich. Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, licznych sklepów, ośrodka zdrowia i Instytucji Użyteczności Publicznej. Przed budynkiem przestronny balkon. Przynależna piwnica o powierzchni 9,00 m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie os. Kopernika !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

229 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1015/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą, położonego w Chełmnie os. M.Kopernika. Lokal mieszkaniowy położony na 3 piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,65 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni 16,28 m2 sypialnia/pokój o powierzchni 8,31 m2 sypialnia/pokój o powierzchni 7,30 m2 kuchnia o powierzchni 5,70 m2 łazienka z WC o powierzchni 3,00 m2 komunikacja/ przedpokój o powierzchni 7,06 m2 Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie posiada balkon typu ,, Loggia ". Lokal dwustronny. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: płytki oraz parkiet na ścianach: gładź, boazeria Mieszkanie wymaga odświeżenia. Funkcjonalny układ pomieszczeń, bardzo słoneczne mieszkanie. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 430 zł (zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacji ). Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.