zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
Na wynajem duże mieszkanie w Chełmnie!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 000 | 101 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 129/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie położone w Chełmnie ul. Polna. Lokal mieszkalny znajduje się na czwartym i piątym piętrze. Mieszkanie dwupoziomowe z bardzo ładnym widokiem na Świecie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 94,50m2 i całkowitej 100,54m2. W skład nieruchomości wchodzą: salon o powierzchni użytkowej 20,14m2 kuchnia z jadalnią o powierzchni użytkowej 10,14m2 jadalnia o powierzchni użytkowej 14,32m2 spiżarnia o powierzchni użytkowej 1,10m2 łazienka o powierzchni użytkowej 4,16m2 sypialnia o powierzchni użytkowej 12,13m2 komunikacja o powierzchni użytkowej 6,18m2 II Kondygnacja pokój o powierzchni użytkowej 10,39m2 pokój o powierzchni użytkowej 10,06m2 łazienka o powierzchni użytkowej 4,79m2 komunikacja o powierzchni użytkowej 7,13m2 garderoba o powierzchni użytkowej 3,34m2 pomieszczenie/pokój biurowy o powierzchni użytkowej 4,94m2 Stan techniczny: Okna PCV Na podłogach: parkiet oraz płytki Na ścianach gładź Mieszkanie kompletne wyposażone: zabudowa kuchenna plus sprzęt AGD wyposażenie pokoi meble w przedpokoju meble w jadalni zabudowa stała typu ,, Komandor" Przynależna piwnica o powierzchni 6,04m2. Mieszkanie posiada balkon. Miesięczne koszty: odstępne 1000 zł czynsz 740 zł dla dwóch osób ( f.remontowy,opłata eksploatacyjna, zarządzanie i administrowanie, śmieci, woda,kanalizacja, zaliczka na centralne ogrzewanie, sprzątanie części wspólnej budynku ) opłaty medialne wg zużycia Kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł. Mieszkanie bardzo przestronne, słoneczne, bardzo dogodny i funkcjonalny układ pomieszczeń. Idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi jak również dla dwóch gospodarstw domowych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe !
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 600 | 63 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 128/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie przy ulicy Dworcowej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,80 m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon z wyjściem na balkon ( duża "loggia" ) * pokój/ sypialnia * pokój/ sypialnia * kuchnia * łazienka * WC * przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,13 m2 oraz dwie komórki na strychu o łącznej powierzchni 5,0 m2. Lokal mieszkaniowy położony na trzecim piętrze w bloku wielorodzinnym. Nieruchomość po remoncie : okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź Mieszkanie częściowo umeblowane. Lokal mieszkaniowy bardzo zadbany, estetyczny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Miesięczne koszty: odstępne 1600 zł czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci ) ok. 500 zł. opłaty medialne, tj prąd i gaz wg zużycia Kaucja gwarancyjna w wysokości 4000 zł. Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż zadbane mieszkanie w Świeciu.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

236 000 | 39 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 932/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Świeciu przy ulicy Jana Pawła II nr 7. Lokal mieszkaniowy położony na IV piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowe 39,20 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni użytkowej 15,04 m2 pokój/sypialnia o powierzchni użytkowej 8,77 m2 kuchnia o powierzchni użytkowej 6,00 m2 łazienka o powierzchni użytkowej 2,78 m2 wc o powierzchni użytkowej 1,00 m2 komunikacja o powierzchni użytkowej 5,61 m2 Do mieszkania należy piwnica. Mieszkanie posiada balkon. Stan techniczny: okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: tapety i gładź nowe drzwi wewnętrzne łazienka: remontowana w 2021 roku Funkcjonalny układ pomieszczeń, pomieszczenia przestronne i słoneczne.Mieszkanie dwustronne. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje: zabudowa kuchenna plus sprzęt AGD wyposażenie Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 325 zł (zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacji, woda, kanalizacja, śmieci). Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Zegartowicach!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Zegartowice,

179 000 | 54 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 930/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w miejscowości Zegartowice, gmina Papowe Biskupie, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,07 m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon o powierzchni użytkowej 14,85 m2 * pokój/ sypialnia o powierzchni użytkowej 12,39 m2 * kuchnia o powierzchni użytkowej 11,62 m2 * łazienka z wc o powierzchni użytkowej 5,76 m2 * przedpokój o powierzchni użytkowej 6,84 m2 * spiżarnia/ pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 2,42 m2 Lokal mieszkaniowy położony na pierwszym piętrze w niskim bloku. Nieruchomość po remoncie: nowe instalacje: elektryczne okna PCV na podłogach: panele na ścianach: gładź pokoje świeżo pomalowane Mieszkanie czynszowe. Miesięczne koszty utrzymania 430 zł (fundusz remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, kanalizacja, śmieci). Nieruchomość dostępna od zaraz! Lokal mieszkaniowy zadbany, bardzo słoneczny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Dobra lokalizacja nieruchomości, bliska odległość od: sklepów, szkół. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl w Biurze Nieruchomości w Chełmnie ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie 3pokojowe, ll piętro. MARIANKI
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

309 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 928/CNR/OMS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną własność, położony w Świeciu przy ul. Aleja Jana Pawła ll Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,2m2, usytuowane na ll piętrze w bloku mieszkalnym wielorodzinnym. W skład mieszkania wchodzą: * salon o powierzchni użytkowej 14,8m2 * pokój/ sypialnia o powierzchni użytkowej 10m2 * pokój/ sypialnia o powierzchni użytkowej 7,9m2 * kuchnia o powierzchni użytkowej 5,76m2 * łazienka o powierzchni użytkowej 2,39m2 * toaleta WC o powierzchni 1m2 * przedpokój o powierzchni użytkowej 6,35m2 Lokal mieszkaniowy położony na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym. Stan techniczny mieszkania; nowe instalacje: elektryczne, wodno-kanalizacyjne okna PCV na podłogach: panele, gres w jednym pokoju wykładzina na ścianach: gładź, kamień ozdobny nowe drzwi zewnętrzne antywłamaniowe ( nowe futryny ) łazienka w dobrym stanie technicznym W cenie nieruchomości pozostaje wyposażenie: kuchnia: kuchenka gazowo-elektryczną, zabudowa kuchenna, okap, mikrofalówka łazienka z wyposażeniem Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4m2 Lokal mieszkaniowy zadbany, estetyczny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, brak pokoi przechodnich Miesięczne koszty, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, zryczałtowany gaz, woda, śmieci ) ok. 300zł./1osoba Blok ocieplony, wykonana elewacja zewnętrzna i wejście zabezpieczone domofonem, zadbana klatka schodowa. Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości, bliska odległość od: sklepów, szkół, Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar : 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztornej 15 oraz w Chełmnie ul.Rynek19 Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu