zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na wynajem

sortuj
Na wynajem duże mieszkanie w Chełmnie!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 000 | 101 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 129/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie położone w Chełmnie ul. Polna. Lokal mieszkalny znajduje się na czwartym i piątym piętrze. Mieszkanie dwupoziomowe z bardzo ładnym widokiem na Świecie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 94,50m2 i całkowitej 100,54m2. W skład nieruchomości wchodzą: salon o powierzchni użytkowej 20,14m2 kuchnia z jadalnią o powierzchni użytkowej 10,14m2 jadalnia o powierzchni użytkowej 14,32m2 spiżarnia o powierzchni użytkowej 1,10m2 łazienka o powierzchni użytkowej 4,16m2 sypialnia o powierzchni użytkowej 12,13m2 komunikacja o powierzchni użytkowej 6,18m2 II Kondygnacja pokój o powierzchni użytkowej 10,39m2 pokój o powierzchni użytkowej 10,06m2 łazienka o powierzchni użytkowej 4,79m2 komunikacja o powierzchni użytkowej 7,13m2 garderoba o powierzchni użytkowej 3,34m2 pomieszczenie/pokój biurowy o powierzchni użytkowej 4,94m2 Stan techniczny: Okna PCV Na podłogach: parkiet oraz płytki Na ścianach gładź Mieszkanie kompletne wyposażone: zabudowa kuchenna plus sprzęt AGD wyposażenie pokoi meble w przedpokoju meble w jadalni zabudowa stała typu ,, Komandor" Przynależna piwnica o powierzchni 6,04m2. Mieszkanie posiada balkon. Miesięczne koszty: odstępne 1000 zł czynsz 740 zł dla dwóch osób ( f.remontowy,opłata eksploatacyjna, zarządzanie i administrowanie, śmieci, woda,kanalizacja, zaliczka na centralne ogrzewanie, sprzątanie części wspólnej budynku ) opłaty medialne wg zużycia Kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł. Mieszkanie bardzo przestronne, słoneczne, bardzo dogodny i funkcjonalny układ pomieszczeń. Idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi jak również dla dwóch gospodarstw domowych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe !
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 600 | 63 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 128/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie przy ulicy Dworcowej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,80 m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon z wyjściem na balkon ( duża "loggia" ) * pokój/ sypialnia * pokój/ sypialnia * kuchnia * łazienka * WC * przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,13 m2 oraz dwie komórki na strychu o łącznej powierzchni 5,0 m2. Lokal mieszkaniowy położony na trzecim piętrze w bloku wielorodzinnym. Nieruchomość po remoncie : okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź Mieszkanie częściowo umeblowane. Lokal mieszkaniowy bardzo zadbany, estetyczny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Miesięczne koszty: odstępne 1600 zł czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci ) ok. 500 zł. opłaty medialne, tj prąd i gaz wg zużycia Kaucja gwarancyjna w wysokości 4000 zł. Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie na parterze !!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

950 | 31 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 127/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie położone w Chełmnie przy M.C.Skłodowskiej. Lokal mieszkaniowy położony na parterze. Nieruchomość o łącznym obszarze 31,35 m2 Mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,10 m2. W skład lokalu wchodzą: salon kuchnia łazienka z wc komunikacja Do mieszkania należy piwnica o powierzchni 3,25m2. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym : ( okna PCV, na podłogach płytki, na ścianach gładź oraz tapety ). Nowe instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne wynosi 1100 zł - czynsz w wysokości 250 zł (zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacji, woda, kanalizacja, śmieci) - prąd wg stanu licznika Kaucja gwarancyjna w wysokości 2200 zł. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej oraz galerii. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem duże mieszkanie w Chełmnie z działką!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 200 | 95 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 126/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI ! Na wynajem lokal mieszkaniowy położony na ulicy Wodnej w Chełmnie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,08 m2. W skład lokalu wchodzi: - salon z kominkiem o powierzchni 28,43 m2 - bardzo duży pokój o powierzchni 21,99 m2 - kuchnia o powierzchni 10,14 m2 - łazienka z WC o powierzchni 3,88 m2 - przedpokój o powierzchni 1,99 m2 - przedpokój o powierzchni 4,58 m2 - pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 2,07 m2 Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,81 m2 oraz trzy pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni 16,77 m2. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażone. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne wynosi 1200 zł - opłaty medialne ( gaz miejski, prąd, śmieci, woda, kanalizacja ) Kaucja gwarancyjna w wysokości 2500 zł. Do mieszkania przynależy działka oraz miejsce postojowe na dwa auta. Lokal wolny od 8.01.2022r. Bardzo dobre położenie nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pli w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15 oraz Chojnice, Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Najem okazjonalny.Mieszkanie 61m² w Chełmnie ul.Dworcowa
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 500 | 61 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 125/CNR/OMW

!! OFERTA TYLKO U NAS !!! !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !!! Na wynajem lokal mieszkaniowy o powierzchni 60,79m2 położone przy ul. Dworcowej w Chełmnie Mieszkanie znajduje się na I piętrze w bloku mieszkalnym wielorodzinnym. W skład lokalu wchodzi: - pokój 1 z wyjściem na balkon - pokój 2 - kuchnia z jadalnią - łazienka z WC - komunikacja Mieszkanie częściowo wyposażone , zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD, wyposażona łazienka wraz z pralką oraz szafa w przedpokoju. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne wynosi 1600 zł - czynsz w wysokości 520zł(koszty eksploatacji, fundusz remontowy, zaliczka na centralne ogrzewanie i wodę oraz śmieci) - opłaty medialne wg zużycia - energetyka Kaucja gwarancyjna w wysokości 3000 zł Blok po remoncie, wejście zabezpieczone domofonem, dodatkowo zainstalowany monitoring Bardzo dobre położenie nieruchomości w bliskiej odległości Szkoła Podstawowa ,Market Biedronka ,Przedszkole oraz liczne sklepy Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Nieruchomość dostępna do wynajęcia od zaraz Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar : 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pli w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańskiej 39; Świecie ul. Klasztorna 15 Chełmno ul. Rynek 19 Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA W CHOJNICACH !!!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

CHOJNICE,

870 | 40 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 100/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !!! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !!! NOWA NIŻSZA CENA !!! Na wynajem lokal mieszkaniowy o powierzchni 35,40 m2 położone przy ul. Drzymały w Chojnicach. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze . W skład lokalu wchodzi: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka z WC - komunikacja Mieszkanie w pełni wyposażone , zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD rozkładana kanapa , szafa oraz komoda. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne wynosi 900 zł - czynsz w wysokości 400 zł(koszty eksploatacji, fundusz remontowy, zaliczka na centralne ogrzewanie i wodę oraz śmieci) - opłaty medialne wg zużycia Kaucja gwarancyjna w wysokości 1900 zł Blok po remoncie, wejście zabezpieczone domofonem. Bardzo dobre położenie nieruchomości w bliskiej odległości Szkoła Podstawowa ,Market Biedronka ,Przedszkole oraz stacja paliw. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Nieruchomość dostępna do wynajęcia od 1.10.2021 r. Więcej informacji pod nr telefonu : Przemysław: 698 - 186- 973 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pli w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańskiej 39; Świecie ul. Klasztorna 15 Chełmno ul. Rynek 19 Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.