zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na wynajem

sortuj
Na wynajem mieszkanie ul. Jastrzębia
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 200 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 170/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem lokal mieszkalny położony w Chełmnie przy ulicy Jastrzębiej. Lokal mieszkaniowy położony na I piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,16 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni 17,82 m2 kuchnia o powierzchni 6,64 m2 sypialnia/pokój o powierzchni 10,68 m2 łazienka z wc o powierzchni 3,70 m2 komunikacja o powierzchni 6,14 m2 Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 2,05 m2. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele, kafle na ścianach: gładź Mieszkanie zostanie opróżnione, do własnego umeblowania. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie posiada duży balkon typu "Loggia" o powierzchni 7,20 m2. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 1200 zł odstępne dla właściciela czynsz administracyjny 600 zł ( kwota zależna od ilości zamieszkałych osób) Dodatkowo opłaty medialne: prąd i gaz miejski. Kaucja gwarancyjna 2000 zł. Mieszkanie wolne od 01.03.2023r. Budynek docieplony, wyremontowana klatka schodowa. Przed budynkiem przestronny parking. Teren zamknięty, w całości ogrodzony. Brama wjazdowa na pilota. Bardzo duża działka wokół budynku. Bezpieczne miejsce dla rodziny i osób starszych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 12 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48290672. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie ul. Wojska Polskiego
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Świecie,

1 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 169/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI ! Na wynajem lokal mieszkaniowy położony na ulicy Wojska Polskiego w Świeciu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2. Lokal położony na I piętrze. W skład lokalu wchodzi: - salon - sypialnia/pokój - jadalnia/pokój - kuchnia - łazienka z WC - komunikacja Mieszkanie posiada balkon. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - odstępne 1000 zł - czynsz ok 480 zł w zależności od ilości zamieszkałych osób - prąd wg stanu licznika Kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł Bardzo dobre położenie nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 12 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48290672. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie os.Kopernika !
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

950 | 33 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 168/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS ! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI ! Na wynajem lokal mieszkaniowy położony na os. Kopernika w Chełmnie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2. Lokal położony na II piętrze. W skład lokalu wchodzi: - salon - sypialnia/pokój - kuchnia - łazienka z WC - komunikacja Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - odstępne 950 zł - czynsz ok 500 zł w zależności od ilości zamieszkałych osób - prąd wg stanu licznika Kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł Bardzo dobre położenie nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 12 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48290672. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem umeblowane mieszkanie !
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 000 | 30 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 163/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie przy ulicy Gen.Hallera. Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze w budynku wielorodzinnym. Powierzchnia wynajmowanego mieszkania wynosi 30 m2. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi: salon kuchnia łazienka z WC Ogrzewanie centralne piecem dwufunkcyjnym na gaz. Miesięczne koszty utrzymania: * Odstępne dla właściciela 1000zł/m-c * Czynsz 164 zł/m-ce w zależności od zamieszkałych osób ( f.remontowy, administracyjny, woda, śmieci) Opłaty medialne (gaz, elektryka) wg wskazań licznika. Kaucja gwarancyjna 2000 zł. Mieszkanie w pełni umeblowane- wyposażenie widoczne na zdjęciach. Lokal po remoncie. Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, licznych sklepów, ośrodka zdrowia i Instytucji Użyteczności Publicznej . Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 12 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48290672. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie w Chełmnie!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 300 | 61 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 158/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie os.M.C. Skłodowskiej nr 10. Lokal mieszkaniowy położony na IV piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,50 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o pow. 27,22 m2 sypialnia o pow. 10,24 m2 sypialnia o pow. 6,62 m2 kuchnia o pow. 6,90 m2 łazienka z wc o pow. 3,76 m2 komunikacja o pow. 5,76 m2 Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, mieszkanie dwustronne. Lokal mieszkalny posiada balkon. Mieszkanie częściowo umeblowane. Miesięczne koszty najmu: 1300 zł odstępne dla właściciela 580 zł czynsz do spółdzielni mieszkaniowej media wg zużycia: prąd Kaucja gwarancyjna 2600 zł. Umowa najmu okazjonalnego. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 14 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48290672. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie Unisław !!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Unisław,

1 100 | 69 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 147/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS ! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Unisławiu ul. Parkowa, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Prezentowane mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Powierzchnia wynajmowanego mieszkania wynosi 60,32 m2. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi: salon z wyjściem na balkon o powierzchni 17,87 m2 pokój/sypialnia o powierzchni 13,40 m2 pokój/sypialnia o powierzchni 10,85 m2 kuchnia o powierzchni 9,14 m2 łazienka z WC o powierzchni 4,34 m2 przedpokój o powierzchni 13,40 m2 Miesięczne koszty utrzymania: * Odstępne dla właściciela: 1 100 zł/m-c * Czynsz 920 zł /m-c dla 2 osób zamieszkałych ( f.remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na zimną i ciepłą wodę, kanalizacja, zaliczka na centralne ogrzewanie, sprzątanie części wspólnych budynku, śmieci ) Opłaty medialne (gaz-butla gazowa, elektryka wg wskazań licznika ). Kaucja gwarancyjna w wysokości: 2 000 zł. Mieszkanie częściowo umeblowane: meble w zabudowie kuchennej plus sprzęt AGD łazienka Mieszkanie zadbane. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, mieszkanie dwustronne, brak pokoi przechodnich. Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, licznych sklepów, ośrodka zdrowia i Instytucji Użyteczności Publicznej. Przed budynkiem przestronny balkon. Przynależna piwnica o powierzchni 9,00 m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 12 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48290672. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.