zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na wynajem

sortuj
Na wynajem mieszkanie Unisław !!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Unisław,

1 300 | 69 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 147/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS ! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Unisławiu ul. Parkowa, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Prezentowane mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Powierzchnia wynajmowanego mieszkania wynosi 60,32 m2. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi: salon z wyjściem na balkon o powierzchni 17,87 m2 pokój/sypialnia o powierzchni 13,40 m2 pokój/sypialnia o powierzchni 10,85 m2 kuchnia o powierzchni 9,14 m2 łazienka z WC o powierzchni 4,34 m2 przedpokój o powierzchni 13,40 m2 Miesięczne koszty utrzymania: * Odstępne dla właściciela: 1 300 zł/m-c * Czynsz 880 zł /m-c dla 3 osób zamieszkałych ( f.remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na zimną i ciepłą wodę, kanalizacja, zaliczka na centralne ogrzewanie, sprzątanie części wspólnych budynku, śmieci ) Opłaty medialne (gaz-butla gazowa, elektryka wg wskazań licznika ). Kaucja gwarancyjna w wysokości: 2 600 zł. Mieszkanie częściowo umeblowane: meble w zabudowie kuchennej plus sprzęt AGD łazienka Mieszkanie zadbane. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, mieszkanie dwustronne, brak pokoi przechodnich. Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, licznych sklepów, ośrodka zdrowia i Instytucji Użyteczności Publicznej. Przed budynkiem przestronny balkon. Przynależna piwnica o powierzchni 9,00 m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem kawalerka w Chełmnie
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

850 | 28 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 146/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie na os. M.C. Skłodowskiej. Prezentowane mieszkanie znajduje się na II piętrze. Powierzchnia wynajmowanego mieszkania wynosi 28 m2 plus przynależna piwnica. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi: salon kuchnia łazienka z WC przedpokój Miesięczne koszty utrzymania: * Odstępne dla właściciela 850 zł/m-c * Czynsz 270 zł/m-c w zależności od zamieszkałych osób( f.remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na zimną i ciepłą wodę, kanalizacja, zaliczka na centralne ogrzewanie, sprzątanie części wspólnych budynku, śmieci ) Opłaty medialne (gaz, elektryka) wg wskazań licznika. Kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł. Mieszkanie częściowo umeblowane: - widoczne na zdjęciach Mieszkanie zadbane, funkcjonalne. Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, licznych sklepów, ośrodka zdrowia i Instytucji Użyteczności Publicznej . Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie na parterze !
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 200 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 144/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie przy ulicy Dr F.Raszei. Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze. Powierzchnia wynajmowanego mieszkania wynosi 48,5 m2 plus przynależna piwnica o powierzchni 1,5m2. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi: salon z wyjściem na balkon sypialnia/pokój kuchnia łazienka z WC przedpokój Miesięczne koszty utrzymania: * Odstępne dla właściciela 1200 zł/m-c * Czynsz 550 zł/m-c w zależności od zamieszkałych osób( f.remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na zimną i ciepłą wodę, kanalizacja, zaliczka na centralne ogrzewanie, sprzątanie części wspólnych budynku, śmieci ) Opłaty medialne (gaz, elektryka) wg wskazań licznika. Kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł. Mieszkanie częściowo umeblowane: - przedpokój: komoda, szafa w zabudowie - kuchnia: meble kuchenne, kuchenka, okap Mieszkanie bardzo zadbane, dwustronne, funkcjonalny układ pomieszczeń. Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, licznych sklepów, ośrodka zdrowia i Instytucji Użyteczności Publicznej . Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.