zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na sprzedaż

sortuj
NA SPRZEDAŻ KLIMATYCZNA KAWALERKA NA PODDASZU W KAMIENICY W WĄBRZEŹNIE!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeżno,

110 000 | 24 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 1024/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w miejscowości Wąbrzeźno przy ul.Żwirki i Wigury. Lokal mieszkaniowy położony na poddaszu w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie o powierzchni 24,01 m2 W skład lokalu wchodzą: aneks kuchenny o powierzchni 4,52m2 salon o powierzchni 17,52m2 łazienka z wc o powierzchni 4,56m2 sypialnia o powierzchni 5,80m2 Stan techniczny mieszkania ogrzewanie pomieszczeń co elektryczne ciepła woda bojler elektryczny podłogi panele, kafle,terakota ściany gładż stolarka okienna pcv woda i ścieki miejskie Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,36m2 W lokalu zostały przeprowadzone remonty, kuchnia w zabudowie, wnęki zaadoptowane na garderobę, odremontowana łazienka, garderoba została przerobiona na sypialnię, reszta według własnego uznania i zapotrzebowania. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania,fundusz remontowy do wspólnoty 50 zł plus opłaty medialne wg zużycia(ogrzewanie w sezonie zimowym to ok 450zł) prąd na 2 m-ce ok 120 zł, woda wg zużycia. Mieszkanie ma dostęp do miejsca parkingowego za dodatkową opłatą 30 zł na m-c. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, blisko miasta ok 20 min drogi W sąsiedztwie znajdują się wolnostojące domy jednorodzinne, blisko do lokali gastronomicznych i handlowych, banku,szkół, komunikacji urzędowych! Mieszkanie jest klimatyczne i zadbane, polecam w szczególności parą bez dzieci oraz singlom. Okolica cicha i godna polecenia. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w bloku w miejscowości Świecie!
POKÓJ Z WYJŚCIEM NA BALKON
POKÓJ Z WYJŚCIEM NA BALKON

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

214 000 | 39 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 1021/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położone w miejscowości Świecie przy alei Jana Pawła. Lokal mieszkaniowy położony na IV piętrze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,00m2. W skład lokalu wchodzą: kuchnia o powierzchni 6,16 m2 pokój o powierzchni 7,87m2 korytarz o powierzchni 7,71m2 łazienka o powierzchni 2,2m2 salon o powierzchni 15,14m2 wc o powierzchni 0,83m2 Stan techniczny mieszkania ogrzewanie pomieszczeń miejskie ciepła woda miejska podłogi panele, kafle,terakota ściany gładż stolarka okienna pcv nowe drzwi wejściowe Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,57m2 W lokalu zostały przeprowadzone drobne remonty, wymieniono drzwi wejściowe, kabinę prysznicową, reszta według własnego uznania i zapotrzebowania. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania, czynsz do spółdzielni 450 zł ( fundusz remontowy ) + opłaty medialne wg zużycia. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, praktycznie w centrum miasta, blisko do szkoły podstawowej, przedszkola, lokali gastronomicznych i handlowych oraz komunikacji użyteczności publicznej! Mieszkanie jest dwustronne przez co ułatwiony jest dostęp do każdego pomieszczenia ! Okolica cicha i godna polecenia. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Świeciu !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

199 900 | 45 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1020/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w Świeciu, ul. Sądowa Lokal mieszkaniowy położony na I piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,15 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni 15,83 m2 sypialnia/pokój o powierzchni 6,50 m2 sypialnia/pokój o powierzchni 9,30 m2 kuchnia o powierzchni 4,80 m2 łazienka o powierzchni 2,33 m2 przedpokój o powierzchni 4,32 m2 Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie posiada balkon. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź Funkcjonalny układ pomieszczeń, bardzo słoneczne mieszkanie. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 380 zł (zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacji ). Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Joanna 662 - 559 - 904 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE NA PARTERZE W BLOKU W DĘBIEŃCU NIEDALEKO RADZYNIA CHEŁMIŃSKIEGO!
SALON
SALON Z WYŚCIEM NA BALKON

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Radzyń Chełmiński,

169 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 1018/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną własność położony w miejscowości Dębieniec, gmina Radzyń Chełmiński, powiat Grudziądz,województwo kujawsko-pomorskie. Lokal mieszkaniowy położony na parterze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,10m2. W skład lokalu wchodzą: kuchnia o powierzchni 8,59 m2 pokój o powierzchni 7,94m2 korytarz o powierzchni 3 ,62m2 korytarz o powierzchni 3,92m2 łazienka o powierzchni 2,95m2 salon o powierzchni 18,60m2 wc o powierzchni 1,97m2 Stan techniczny mieszkania ogrzewanie pomieszczeń co węglowe ciepła woda z zasobnika, bojler elektryczny podłogi panele, kafle,terakota ściany gładż stolarka okienna pcv Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 9,35m2, garaż na jedno stanowisko samochodowe oraz działka rekreacyjna o powierzchni 500m2 do zagospodarowania. W lokalu zostały przeprowadzone remonty, ogrzewanie jest w miedzi, reszta według własnego uznania i zapotrzebowania. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania 250 zł ( fundusz remontowy ) + opłaty medialne wg zużycia. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bliska odległość do: Radzyń Chełmiński ok 7 km, Płużnica 9 km i Wąbrzeżno 14 km Do szkoły w Radzyniu Chełmińskim ok 7 km, autokar zabiera dzieci. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie os. Kopernika !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

259 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1015/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą, położonego w Chełmnie os. M.Kopernika. Lokal mieszkaniowy położony na 3 piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,65 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni 16,28 m2 sypialnia/pokój o powierzchni 8,31 m2 sypialnia/pokój o powierzchni 7,30 m2 kuchnia o powierzchni 5,70 m2 łazienka z WC o powierzchni 3,00 m2 komunikacja/ przedpokój o powierzchni 7,06 m2 Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie posiada balkon typu ,, Loggia ". Lokal dwustronny. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: płytki oraz parkiet na ścianach: gładź, boazeria Mieszkanie wymaga odświeżenia. Funkcjonalny układ pomieszczeń, bardzo słoneczne mieszkanie. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 430 zł (zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacji ). Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W KAMIENICY CHEŁMNO!
KUCHNIA
KUCHNIA

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

CHEŁMNO,

183 000 | 55 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 1011/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną własność położony w Chełmnie przy ul. Kościelnej. Lokal mieszkaniowy położony na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,48 m2. W skład lokalu wchodzą: kuchnia o powierzchni 8,58m2 pokój o powierzchni 15,62m2 korytarz o powierzchni 5,40m2 korytarz o powierzchni 4,89m2 łazienka o powierzchni 4,43m2 pokój o powierzchni 16,97m2 Stan techniczny mieszkania ogrzewanie pomieszczeń piece kaflowe ciepła woda łazienka piec gazowy ciepła woda kuchnia podgrzewacz przepływowy podłogi panele, kafle, linoleum ściany gładż stolarka okienna drewniana Do mieszkania przynależą dwie piwnice i dwa pomieszczenia strychowe. W lokalu zostały przeprowadzone drobne remonty w łazience, podłogi pokoje, reszta wg własnego uznania i zapotrzebowania. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania 180 zł ( fundusz remontowy ) + opłaty medialne wg zużycia. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

299 000 | 65 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 1009/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Chełmnie przy ul. Jaskółczej. Lokal mieszkaniowy położony na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,93 m2. W skład lokalu wchodzą: salon z aneksem kuchennym i jadalnią o powierzchni 33,54 m2 sypialnia/pokój o powierzchni 10,23 m2 łazienka z wc o powierzchni 4,96 m2 garderoba o powierzchni 4,20 m2 Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 12,04 m2. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele ( nowe ) i płytki na ścianach: gładź mieszkanie odświeżone ogrzewanie gazowe piec dwufunkcyjny W 2019 roku został przeprowadzony kapitalny remont. Funkcjonalny układ pomieszczeń, bardzo słoneczne mieszkanie. Wyposażenie mieszkania do uzgodnienia. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 150 zł ( fundusz remontowy ) + opłaty medialne wg zużycia. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Budynek docieplony, w całości ogrodzony. W budynku tylko 6 lokali mieszkalnych. Do lokalu mieszkalnego przynależy miejsce postojowe. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE NA II PIĘTRZE W CENTRUM WĄBRZEŹNA!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeżno,

153 000 | 90 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1006/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Wąbrzeźnie ul. Żołnierza Polskiego 1 Lokal mieszkaniowy położony na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,67 m2. W skład lokalu wchodzą: pokój 1 o powierzchni użytkowej 12,465 m2 pokój 2 o powierzchni użytkowej 18,550 m2 pokój 3 o powierzchni użytkowej 9,346 m2 łazienka z wc o powierzchni użytkowej 2,391 m2 kuchnia o powierzchni użytkowe12,307j m2 Do mieszkania przynależą dwie piwnice o powierzchni łącznej 10 m2. Strych składający się z trzech pomieszczeń o powierzchni łącznej 18,47m2 Pomieszczenie gospodarcze na podwórku o powierzchni 5,87m2 Pomieszczenie(KOTŁOWNIA) w mieszkaniu o powierzchni 1,047m2 Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i linoleum na ścianach: gładz instalacja wodno-kanalizacyjna miejska instalacje elektryczna(częściowo wymieniona) Mieszkanie wymaga remontu według zapotrzebowania ! Kamienica została odremontowana w 2021r, odremontowano dach, elewację. Budynek podlega pod wspólnotę a miesięczne koszty utrzymania (fundusz remontowy, śmieci,woda) ok 300zł. Do budynku został podprowadzony gaz i jest możliwość podłączenia ogrzewania. W chwili obecnej mieszkanie ogrzewane jest z co z zasobnika na węgiel. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Do rynku głównego jest 4 min pieszo, blisko sklepy, bank,kościół, restauracje, kawiarnie,urzędy, pocNieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.