zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na sprzedaż

sortuj
NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE NA II PIĘTRZE W CENTRUM WĄBRZEŹNA!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeżno,

153 000 | 90 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1006/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego, położonego w Wąbrzeźnie ul. Żołnierza Polskiego 1 Lokal mieszkaniowy położony na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,67 m2. W skład lokalu wchodzą: pokój 1 o powierzchni użytkowej 12,465 m2 pokój 2 o powierzchni użytkowej 18,550 m2 pokój 3 o powierzchni użytkowej 9,346 m2 łazienka z wc o powierzchni użytkowej 2,391 m2 kuchnia o powierzchni użytkowe12,307j m2 Do mieszkania przynależą dwie piwnice o powierzchni łącznej 10 m2. Strych składający się z trzech pomieszczeń o powierzchni łącznej 18,47m2 Pomieszczenie gospodarcze na podwórku o powierzchni 5,87m2 Pomieszczenie(KOTŁOWNIA) w mieszkaniu o powierzchni 1,047m2 Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i linoleum na ścianach: gładz instalacja wodno-kanalizacyjna miejska instalacje elektryczna(częściowo wymieniona) Mieszkanie wymaga remontu według zapotrzebowania ! Kamienica została odremontowana w 2021r, odremontowano dach, elewację. Budynek podlega pod wspólnotę a miesięczne koszty utrzymania (fundusz remontowy, śmieci,woda) ok 300zł. Do budynku został podprowadzony gaz i jest możliwość podłączenia ogrzewania. W chwili obecnej mieszkanie ogrzewane jest z co z zasobnika na węgiel. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Do rynku głównego jest 4 min pieszo, blisko sklepy, bank,kościół, restauracje, kawiarnie,urzędy, pocNieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

SŁONECZNE MIESZKANIE Z BALKONEM!!!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

CHOJNICE, 700-LECIA

220 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1003/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego w Chojnicach ul. Młodzieżowej, na osiedlu 700-lecia. Lokal mieszkaniowy położony na parterze bloku wielorodzinnego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,20 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni użytkowej 14,50 m2 pokój o powierzchni użytkowej 9,90 m2 pokój o powierzchni użytkowej 8,70 m2 kuchnia o powierzchni użytkowej 6,70 m2 łazienka o powierzchni użytkowej 2,10 m2 W-C o powierzchni użytkowej 0,80 m2 komunikacja o powierzchni użytkowej 5,50 m2 Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon o powierzchni 2 m2. Stan techniczny mieszkania: okna plastikowe na podłogach parkiet, kafle i panele na ścianach gładzie Mieszkanie do remontu. Bardzo funkcjonalne i słoneczne mieszkanie. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania : 479 zł(zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci, fundusz remontowy oraz koszty eksploatacyjne) Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do : centrum miasta, szkół , przedszkoli , sklepów, przychodni lekarskich. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Hania 698-106-871 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach ul. Gdańska 39, w Świeciu ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi , którzy zaoferują Państwu najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr. 21577 ) Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumienia art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE NA PIERWSZYM PIĘTRZE W CHEŁMNIE!
DOJAZD
KAMIENICA

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

259 000 | 41 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 999/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego. Lokal mieszkaniowy położony w Chełmnie przy ul.BISKUPIA Mieszkanie o powierzchni całkowitej 41,47m2 , użytkowej 34,3m2 Nieruchomość została powiększona o 3,50m2 przeznaczone na osobną garderobę. Do części wspólnej należy przedpokój o powierzchni 2,10m2 W skład mieszkania wchodzą: * salon o powierzchni 13,50 m2 * pokój/ sypialnia o powierzchni 7,50 m2 * kuchnia o powierzchni 8,31 m2 * łazienka z WC o powierzchni 2,56 m2 * przedpokój o powierzchni 2,43 m2 Lokal mieszkaniowy położony na pierwszym piętrze w kamienicy Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 7,17m2. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i płytki Mieszkanie wymaga odświeżenia. Bardzo dobrze wykorzystana część dużego balkonu typu loggia, przeznaczona na miejsce wypoczynkowe. Miesięczne koszty ( f. remontowy, koszty eksploatacji,, woda, śmieci ) ok. 280 zł na dwie osoby. Mieszkanie ogrzewane gazem z własnego zasobnika, koszty wg zużycia. Przed budynkiem parking , dużo zieleni. W budynku zostały odświeżone klatki, odremontowano dach. Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości.W pobliżu znajdują się: szkoła , przedszkole, sklepy, bliska odległość do szpitala, apteka, poczta, rynek główny. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w w Chełmnie przy ul. Rynek 19, Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

289 000 | 59 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 998/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! Kupujący nie płaci prowizji !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego. Lokal mieszkaniowy położony w Chełmnie przy ul. Oś.M.C Skłodowskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,80m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon o powierzchni 20,78 m2 * pokój/ sypialnia o powierzchni 11,03 m2 * pokój/ sypialnia o powierzchnia 9,98 m2 * kuchnia o powierzchni 6,56 m2 * łazienka z WC o powierzchni 2,72 m2 * przedpokój o powierzchni 4,73 m2 Lokal mieszkaniowy położony na czwartym piętrze w bloku wielorodzinnym. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,70m2. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i płytki Mieszkanie wymaga odświeżenia. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Miesięczne koszty, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci ) ok. 500 zł. w zależności od ilości zamieszkalych osób. Przed blokiem, przestronny parking. Blok ocieplony, wykonana elewacja zewnętrzna. Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości.W pobliżu znajdują się: szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, przychodnia lekarska, pasaż chełmiński, apteka. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr tel. 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż lokal mieszkalny w Chełmnie
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

CHEŁMNO,

69 000 | 31 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 994/CNR/OMS

NOWA NIŻSZA CENA SPRZEDAŻY!! NOWA NIŻSZA CENA SPRZEDAŻY!! OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w miejscowości Chełmno, województwo kujawsko-pomorskie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy przy ulicy Wodnej. Powierzchnia użytkowa 29,51m2 Powierzchnia całkowita 31,11m2 Powierzchnia mierzona przy podłogach 33,90m2 W skład mieszkania wchodzą: pokój 11,13m2 kuchnia 7,63m2 łazienka z wc 4,00m2 przedpokój 6,80m2 Ze względu na metraż istnieje możliwość podziału przedpokoju tak aby uzyskać dodatkowe pomieszczenie przy użyciu niewielkiego nakładu finansowego. Stan techniczny mieszkania: instalacje elektryczne - aluminiowa stropy drewniane okna drewniane drzwi drewniane ogrzewanie z pieca kaflowego na ścianach tynki tradycyjne gaz miejski w budynku Mieszkanie kwalifikuje się do kapitalnego remontu. Bardzo dobra lokalizacja względem ścisłego centrum miasta oraz obiektów użyteczności publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Przemek-698 - 186- 973 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl w Biurze Nieruchomości w Chełmnie ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

223 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 992/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położonego w Chełmnie ul. Chociszewskiego. Lokal mieszkaniowy położony na 4 piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,17 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni użytkowej 14,77 m2 sypialnia/pokój o powierzchni użytkowej 8,12 m2 sypialnia/pokój o powierzchni użytkowej 7,73 m2 kuchnia o powierzchni użytkowej 5,91 m2 łazienka o powierzchni użytkowej 2,28 m2 WC o powierzchni użytkowej 0,74 m2 komunikacja o powierzchni użytkowej 8,62 m2 Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie posiada balkon. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź Funkcjonalny układ pomieszczeń, bardzo słoneczne mieszkanie. W cenie sprzedawanej nieruchomości garaż blaszak. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 520 zł (zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacji ). Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie ul. Rynek
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

109 000 | 30 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 991/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony przy ulicy Rynek w miejscowości Chełmno, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Mieszkanie o powierzchni 29,95 m2. Lokal mieszkalny położony na II piętrze. W skład mieszkania wchodzą: salon o powierzchni użytkowej 18,74 m2 kuchnia o powierzchni użytkowej 5,47 m2 łazienka z wc o powierzchni użytkowej 2,99 m2 przedpokój o powierzchni użytkowej 2,75 m2 Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele, płytki Ogrzewanie elektryczne. Mieszkanie bezczynszowe. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl w Biurze Nieruchomości w Chełmnie ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.