zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na sprzedaż

sortuj
Na sprzedaż mieszkanie w Świeciu, II piętro!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

299 000 | 63 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1072/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS ! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w Świeciu ul. Kościuszki. Lokal mieszkalny znajduje się na II piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,00 m2. W skład nieruchomości wchodzą: salon o powierzchni 19,36 m2 pokój/sypialnia o powierzchni 14,85 m2 pokój/sypialnia o powierzchni 9,74 m2 kuchnia o powierzchni 7,84 m2 łazienka o powierzchni 2,25 m2 wc o powierzchni 1,14 m2 komunikacja o powierzchni 7,82 m2 Mieszkanie przestronne, zadbane, dwustronne. Lokal posiada balkon. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan techniczny: okna PCV na ścianach: gładź na podłogach panele i płytki W cenie sprzedawanej nieruchomości: zabudowa kuchenna plus sprzęt AGD Miesięczne koszty utrzymania mieszkania wynoszą 552,51 zł: centralne ogrzewanie koszty administrowania eksploatacja woda fundusz remontowy Mieszkanie dostępne od zaraz! Dobra i lokalizacja, bliska odległość do szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 14 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

359 000 | 83 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1066/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położonego w Chełmnie os. Dr Franciszka Raszei. Lokal mieszkalny znajduje się na trzecim i czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,9 m2 i całkowitej 83 m2. W skład nieruchomości wchodzą: salon kuchnia z jadalnią spiżarnia dwie łazienki 2 sypialnie komunikacja garderoba Mieszkanie dwupoziomowe, zadbane, słoneczne. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje kompletne wyposażenie widoczne na zdjęciach: zabudowa kuchenna plus sprzęt AGD wyposażenie pokoi meble w przedpokoju Miesięczne koszty utrzymania mieszkania wynoszą 600 zł ( f.remontowy, koszty eksploatacji, śmieci, woda, zaliczka na centralne ogrzewanie ). Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej oraz galerii. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 14 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Na sprzedaż mieszkanie, parter!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kijewo Królewskie,

199 000 | 62 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 1053/CNR/OMS

NOWA NIŻSZA CENA SPRZEDAŻY!! NOWA NIŻSZA CENA SPRZEDAŻY!! OFERTA TYLKO U NAS! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Kijewo Królewskie ul. Chełmińska, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,60 m2. Powierzchnia całkowita 62,03 m2. Powierzchnia piwnicy 8,43 m2. Lokal znajduje się na parterze w bloku mieszkalnym wielorodzinnym. W skład lokalu wchodzi: salon pokój/ sypialnia kuchnia łazienka komunikacja wc Mieszkanie zadbane, funkcjonalny układ pomieszczeń ( brak pokoi przechodnich ). Lokal posiada balkon. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 480,10 zł: opłata eksploatacyjna fundusz remontowy zarządzanie i administrowanie opłata centralne ogrzewanie ( zaliczka ) wywóz nieczystości zimna woda ciepła woda opłata za licznik Plus opłaty medialne wg zużycia ( prąd ). W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje: meble kuchenne, zabudowa w przedpokoju, płytki do łazienki ( na ścianę ), nowa szafka z umywalką do łazienki. Blok docieplony, wykonana elewacja zewnętrzna, wejście zabezpieczone domofonem. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 14 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.