zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
Na sprzedaż działka z Warunkami Zabudowy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nowawieś Chełmińska,

123 000 | 3310 m2
nr oferty: 578/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka z wydanymi Warunkami Zabudowy , położona w miejscowości Nowawieś Chełmińska, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość o powierzchni 3310 m2. Dla nieruchomości została Wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy : Ustalone Warunki Zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Funkcja , formy i zagospodarowanie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynek mieszkalny , wolnostojący , parterowy z poddaszem użytkowym. Szerokość elewacji frontowej - max . 15,0 m. Geometria dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachu 20- 45 stopni. Wysokość głównej kalenicy - max. 9 m. Wysokość do okapu od projektowanego terenu - max. 4m. Kanalizacja - przydomowa, ekologiczna oczyszczalnia ścieków Dostęp do drogi - zjazd z drogi powiatowej poprzez sąsiednią działkę Media : woda i prąd w drodze. Bardzo ładne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości . Cicha i spokojna lokalizacja . Dobra odległość od miasta Chełmna. Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Na sprzedaż działka budowlana w Paparzynie !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Paparzyn,

99 000 | 2400 m2
nr oferty: 577/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Paparzyn, gmina Stolno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość o powierzchni 2400 m2 ( kształt-prostokąt ). Nieruchomość posiada media w drodze przy działce ( woda, prąd ). Droga dojazdowa, asfalt. Działka położona w bliskiej odległości od nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych. Dla nieruchomości została Wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Bardzo atrakcyjne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka budowlana w Paparzynie !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Paparzyn,

64 800 | 1200 m2
nr oferty: 576/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Paparzyn, gmina Stolno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka budowlana o powierzchni 1200 m2 ( kształt-prostokąt ). Nieruchomość posiada media w drodze przy działce ( woda, prąd ). Droga dojazdowa, asfalt. Działka położona w bliskiej odległości od nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych. Dla nieruchomości została Wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Bardzo atrakcyjne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości. W ofercie sprzedaży posiadamy 2 działki o powierzchni 1200 m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Gołoty,

115 000 | 1600 m2
nr oferty: 574/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Gołoty, gmina Unisław, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1600 m2. Dla nieruchomości została wydana decyzja o Warunkach Zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczego w zabudowie zagrodowej. Funkcja , formy i zagospodarowanie terenu: Budowa budynku mieszkalnego: - powierzchnia zabudowy do 170 m2 - szerokość elewacji frontowej do 15 m - wysokość głównej kalenicy - do 12 m - geometria dachu - dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci dachu 45 stopni - maksymalna ilość kondygnacji- II nadziemne oraz I podziemia - kanalizacja: przydomowa oczyszczalnia ścieków Budowa budynku gospodarczego: - powierzchnia zabudowy do 100 m2 - szerokość elewacji frontowej do 10 m - wysokość głównej kalenicy - do 6 m - geometria dachu - dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci dachu 45 stopni - maksymalna ilość kondygnacji- I nadziemna Media w drodze. Działka w całości ogrodzona. Bardzo ładne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości . Cicha i spokojna lokalizacja. Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu ul. Klasztorna 15. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Na sprzedaż działka Klamry !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Klamry,

75 000 | 1501 m2
nr oferty: 572/CNR/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1501 m2. Dla nieruchomości został złożony wniosek o wydanie decyzji o Warunkach Zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem. Funkcja , formy i zagospodarowanie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynek mieszkalny , wolnostojący , parterowy z poddaszem użytkowym. Szerokość elewacji frontowej - max . 15,0 m. Geometria dachu - dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci dachu 45 stopni. Wysokość głównej kalenicy - max. 9,5 m. Wysokość do okapu od projektowanego terenu - max. 4,5m. Kanalizacja - przydomowa, ekologiczna oczyszczalnia ścieków Media : woda na działce, prąd w drodze przy działce. Bardzo ładne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości . Cicha i spokojna lokalizacja . Dobra odległość od Miasta. Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu ul. Klasztorna 15. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Na sprzedaż działka !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kokocko,

152 080 | 3802 m2
nr oferty: 571/CNR/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, zlokalizowana w miejscowości Kokocko, gmina Unisław, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 3802 m2. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej, łatwy dojazd, blisko Unisławia ( 11 km ) oraz Chełmna ( 13 km ). Do działki prowadzą dwie drogi: asfaltowa i utwardzona. Dla nieruchomości została wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy na: - budynek mieszkalny jednorodzinny, - budynki gospodarcze, - garaż. Nieruchomość gruntowa nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Media zlokalizowane w drodze przy działce. Przyjemna i malownicza okolica. Działka jest w trakcie podziału geodezyjnego. W ofercie posiadamy jeszcze 3 inne działki. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Monika nr tel. 698-003-093 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie ul. Rynek 19, Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka budowlana 2484m² w Chełmnie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełmno,

124 000 | 2484 m2
nr oferty: 569/CNR/OGS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Gen.Jastrzębskiego w Chełmnie, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Do sprzedaży oferujemy państwu działkę budowlaną wydzieloną geodezyjnie o powierzchni 2484m2 w kształcie trapezu,teren płaski. Dojazd do działki drogą utwardzoną szutrową, natomiast ok.100m bezpośrednio przy działce ustalona służebności dojazdu z możliwością wykupu udziału w drodze. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala teren zabudowy o funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Media w drodze przy działce(wodociąg, energetyka), kanalizacja-szambo. Działka jest nieuzbrojona !! Bardzo dobra lokalizacja Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Tania działka budowlana 1573m² w Chełmnie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełmno,

75 000 | 1573 m2
nr oferty: 568/CNR/OGS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Gen.Jastrzębskiego w Chełmnie, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Do sprzedaży oferujemy państwu dwie działki budowlane wydzielone geodezyjnie o powierzchni 1573m2 w kształcie prostokąta,teren płaski. Dojazd do działki drogą utwardzoną szutrową, natomiast ok.100m bezpośrednio przy działce ustalona służebności dojazdu z możliwością wykupu udziału w drodze. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala teren zabudowy o funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Media w drodze przy działce(wodociąg, energetyka), kanalizacja-szambo. Działki są nieuzbrojone!! Bardzo dobra lokalizacja. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka Górne Wymiary !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Górne Wymiary,

76 000 | 3961 m2
nr oferty: 567/CNR/OGS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w miejscowości Górne Wymiary, gmina Chełmno powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość o powierzchni 3961m2 . Wg wypisu z rejestru gruntów ziemia klasy R VI -1461m2 oraz LS VI- 2500m2 Dla nieruchomości została Wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy : Ustalone Warunki Zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Funkcja, formy i zagospodarowanie terenu: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynek mieszkalny, wolnostojący, z możliwością poddasza użytkowego - wskaźnik wielkości zabudowy w stosunku do powierzchni wyznaczonego terenu max.0,3 - Szerokość elewacji frontowej - max . 15,0 m. - Geometria dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachu 20- 45 stopni. - wysokość głównej kalenicy max.9 m - dostęp do drogi powiatowej poprzez projektowany zjazd Media w drodze przy działce. Bardzo ładne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomość ( droga powiatowa Chelmno- Grudziądz) Cicha i spokojna lokalizacja, mnóstwo terenów zielonych, lasów.Bliska odległość od sklepów, marketu Dino, przychodnia lekarska, kościół, szkoła podstawowa. Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, Świecie ul. Klasztorna 15 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Na sprzedaż działka w Klamrach !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Klamry,

147 456 | 3072 m2
nr oferty: 566/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS ! Na sprzedaż działka z wydanymi Warunkami Zabudowy , położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość o powierzchni 3072 m2. Dla nieruchomości została Wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy : Ustalone Warunki Zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Funkcja , formy i zagospodarowanie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynek mieszkalny , wolnostojący , parterowy z poddaszem użytkowym. Szerokość elewacji frontowej - max . 15,0 m. Geometria dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachu 20- 45 stopni. Wysokość głównej kalenicy - max. 9 m. Wysokość do okapu od projektowanego terenu - max. 4m. Kanalizacja - przydomowa, ekologiczna oczyszczalnia ścieków Media : woda i prąd w drodze przy działce. Bardzo ładne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości . Cicha i spokojna lokalizacja . Dobra odległość od miasta Chelmna Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Na sprzedaż działka ROD ,, STAROGRÓD" w Chełmnie.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełmno,

47 000 | 400 m2
nr oferty: 563/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS ! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! Na sprzedaż ( sposób użytkowania ) działka rekreacyjna ROD Rodzinny Ogrod Działkowy ,,STAROGRÓD" w Chełmnie, woj.kujawsko- pomorskie. Działka o powierzchni 400 m2 zabudowana domkiem rekreacyjnym, częściowo podpiwniczonym o powierzchni 20,30 m2. Domek lekkiej konstrukcji ( drewniany ), własne ujęcie wody (hydrofor znajduje się w części ogrodowej, zabezpieczony przed zimą), podłączona elektryka. Poszczególne metraże pomieszczeń domku letniskowego: Przedpokój o powierzchni 4,02m2 Pokój o powierzchni 8,20m2 Kuchnia o powierzchni 4,30m2 Piwnica o powierzchni 3,78m2 Domek zadbany, całe wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje w cenie nieruchomości. Nieruchomość posiada zadaszony taras o powierzchni 12,00m2. W skład nieruchomości wchodzą również: Pomieszczenie gospodarcze Pomieszczenie na narzędzia Wc Wędzarnia Murowany grill Działka w pełni zagospodarowana nasadzeniami drzew, krzewów, kwiatów. Drzewa owocowe oraz krzewy ozdobne. W pełni ogrodzona i bardzo zadbana. Idealne miejsce na odpoczynek po pracy, miłe sąsiedztwo działkowiczów, wspaniała alternatywa na spędzenie wolnego czasu w miesiącach wiosenno letnich. W cenie sprzedawanej działki pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach oraz narzędzia ogrodnicze. Bardzo bliska odległość od Jeziora Starogrodzkiego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Monika nr tel. 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Na sprzedaż działka II linia brzegowa
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Bysław,

276 210 | 2970 m2
nr oferty: 562/CNR/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Bysław, gmina Lubiewo, powiat tucholski, województwo kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 2970 m2, teren płaski w kształcie prostokąta. Nieruchomość położona w II linii brzegowej Jeziora Bysławskiego. Kąpielisko Bysław położone jest w miejscowości Bysław, nad jeziorem Bysławskim w powiecie Tucholskim. Teren kapieliska wykorzystywany jest rekreacyjnie m.in. posiada wypozyczalniue kajaków, rowerów wodnych oraz łodzi wędkarskich. Plaża wyposażona jest w toalety, prysznice, pole namiotowe oraz wytyczone miejsce na ognisko (zadaszone). Na terenie kąpieliska zlokalizowany jest pomost. Plaża piaszczysta. Media w drodze przy działce. Dla nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy: zabudowa mieszkalna jednorodzinna Według Wypisu z Rejestru Gruntów: Grunty orne klasy IVa Grunty orne klasy IVb Grunty orne klasy V Grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych klasy VI Droga Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka w Borównie z WZ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Borówno,

159 954 | 3018 m2
nr oferty: 561/CNR/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Borówno, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 3018 m2 Dla nieruchomości została wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy . Ustalone Warunki Zabudowy : polegające na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego: Funkcja, formy zabudowy i zagospodarowanie terenu- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynek mieszkalny jednorodzinny , wolnostojący. Powierzchnia zabudowy budynku max 120 m2 Szerokość elewacji frontowych - max. 18,0 m. Geometria dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 25-45 stopni. Liczba kondygnacji max II kondygnacje nadziemne. Wysokość głównej kalenicy -max. 9,0 m. Media w drodze. Bardzo ładne położenie nieruchomości. Możliwość zakupu działek obok. W ofercie 3 działki z Warunkami Zabudowy. Więcej informacji pod nr telefonu: Monika 698-003-093 oraz na stronie internetowej www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul. Klasztorna 15, Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698 003 093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Na sprzedaż działka budowlana w Chełmnie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełmno,

44 000 | 449 m2
nr oferty: 559/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona przy ulicy Brzozowej w Chełmnie. Działka o powierzchni 449 m2. Media: woda na działce, prąd, gaz, kanalizacja w drodze. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala: Przeznaczenie podstawowe: tereny zabudowy o funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojacej z obiektami i urzadzeniami towarzyszacymi. Rodzaj działan:adaptacja zabudowy; realizacja nowej zabudowy. a) mieszkaniowej - 3 kondygnacje, w tym poddasze uzytkowe, nie wyzej niz 7,0 m do okapu dachu budynku, Warunki urbanistyczne: realizacja nowej zabudowy w oparciu o istniejace podziały na działki budowlane; nieprzekraczalna linia zabudowy, zgodnie z rysunkiem planu, stanowiacym załacznik nr 7 do uchwały; intensywnosc zabudowy do 0,5; powierzchnia biologicznie czynna - minimum 50%; maksymalna wysokosc zabudowy: zabudowy gospodarczej i garazy - 1 kondygnacja, nie wyzej niz 2,5 m do okapu dachu; rzedna parteru nie wiecej niz 0,8 m nad poziomem terenu; obsługa komunikacyjna z wyznaczonych w planie ulic lokalnych i dojazdowych Architektura zabudowy: dach dwu lub wielospadowy o rownym kacie nachylenia odpowiadajacych sobie połaci w zakresie 26o - 45o, zpokryciem wkolorze naturalnych materiałow ceramicznych, jednakowe dla wszystkich budynkow w terenie, dla budynkow zlokalizowanych wzdłuz ulicy H2KDL - dach w układzie kalenicowym rownolegle do ulicy; elewacje w kolorach materiałow naturalnych, z uzyciem nie wiecej niz dwoch roznych materiałow wykonczeniowych lub kolorow do malowania elewacji zewnetrznej w jasnych, pastelowych odcieniach. Warunki ochrony, nakazy i zakazy: zakaz nowych podziałow na działki budowlane; ogrodzenie frontowe działki w ustalonej na rysunku planu linii rozgraniczajacej, o maksymalnej wysokosci 1, 6m zzastosowaniem tych samych materiałow, nawiazujace materiałem icharakterem do budynkow mieszkalnych, lub zywopłoty; zakaz stosowania ogrodzen pełnych oraz z przesłami betonowymi prefabrykowanymi; obowiazek nasadzen zieleni wysokiej wzdłuz ulicy i przy budynkach mieszkalnych. Bardzo dobra lokalizacja, osiedle domków jednorodzinnych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka w Chełmnie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełmno,

155 000 | 1360 m2
nr oferty: 557/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Chełmnie przy ulicy Szosie Grudziądzkiej, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Działka budowlana o powierzchni 1360m2. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala: Przeznaczenie podstawowe: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi Maksymalna wysokość zabudowy: -o funkcji podstawowej - 2 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe, nie wyżej niż 4 m do okapu dachu -gospodarczej i garaży- 1 kondygnacja, nie wyżej niż 3 m do okapu dachu Powierzchnia biologicznie czynna minimum 30% powierzchni działki Intensywność zabudowy do 0,5 Dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia 26-45st Dojazd do działki poprzez realizację wewnętrznej drogi na działkach przy ul.Szosie Grudziądzkiej z wykorzystaniem istniejącego wjazdu drogi G4 KDW. Media w drodze przy działce. Bardzo dobra lokalizacja, osiedle domków jednorodzinnych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.