zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert domy na sprzedaż

sortuj
Na sprzedaż dom w dobrej cenie!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Nieżywięć,

339 000 | 147 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 826/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Nieżywięć, gmina Bobrowo, powiat brodnicki, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 87,43 m2. Powierzchnia całkowita 147,43 m2. Zestawienie pomieszczeń i powierzchni budynku mieszkalnego: WYSOKI PARTER: kuchnia o pow. 13,18 m2 spiżarnia o pow. 2,20 m2 łazienka o pow. 5,69 m2 salon o pow. 27,28 m2 pokój o powierzchni 12,02 m2 pokój o powierzchni 8,60 m2 wiatrołap o pow. 10,68 m2 przedpokój o pow. 6,80 m2 Budynek podpiwniczony. Piwnica o powierzchni 60 m2. W części piwnicznej: kotłownia, pomieszczenia gospodarcze, garaż. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym: okna PCV, dwa drewniane instalacje elektryczne, częściowo wymienione centralne ogrzewanie: piec na węgiel i drewno nowe grzejniki na podłogach płytki i panele na ścianach gładź oraz tapety Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, pomieszczenia słoneczne, przestronne, brak pokoi przechodnich. Budynek mieszkalny w dobrym stanie technicznym. Działka o powierzchni 1000 m2, w całości ogrodzona i zagospodarowana. W tylnej części działki: część rekreacyjna. Liczne nasadzenia kwiatów i bylin. Media: woda kanalizacja prąd Bardzo dobre położenie nieruchomości, bliska odległość od Instytucji Użyteczności Publicznej, sklepów. Więcej informacji pod nr telefonu: Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie, ul. 1 Maja 2, Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu ul. Klasztorna 15. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

NA SPRZEDAŻ DOM WOLNOSTOJĄCY Z ZAGOSPODAROWANĄ DZIAŁKĄ W BRĄCHNÓWKO!
DOM
DOM

DOM na SPRZEDAŻ

BRĄCHNÓWKO,

667 000 | 152 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 823/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości BRĄCHNÓWKO, gmina Chełmża, powiat toruński, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Dom jednorodzinny, wolnostojący, wysoko parterowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 99,20 m2 wybudowany w 2008r. Zestawienie pomieszczeń i powierzchni budynku mieszkalnego: , PARTER kuchnia o pow. 11,86m2 hall o pow.6,80 m2 pokój dzienny o powierzchni 30,13 m2 pokój o powierzchni 7,97m2 pokój o pow. 15,95 m2 sypialnia o pow. 14,45 m2 korytarz o pow. 5,45 m2 wiatrołap o pow. 2,41 m2 wc o pow. 2,12 m2 łazienka o pow. 6,42 m2 PIWNICA korytarz o pow. 5,08 m2 pomieszczenie gospodarcze o pow. 5,77 m2 kotłownia o pow. 7,36 m2 skład opału o pow. 7,50m2 garaż jednostanowiskowy o pow. 22,70 m2 Budynek mieszkalny w dobrym stanie technicznym, budowany metodą tradycyjna pustak, bloczki gazobetonowe, ocieplony styropianem10mm. Dach dwuspadowy ze zróżnicowanymi poziomami (gąty papowe, blacha dachowa), stropodach- samonośna konstrukcja DZ3 Centralne ogrzewanie na eko-groszek, piec z podajnikiem. Woda ciepła ( solary plus bojler elektryczny) BUDYNEK MA PODDASZE UŻYTKOWE Z PRZEZNACZENIEM MIESZKALNYM DO WYKOŃCZENIA. Stan techniczny budynku: stolarka okienna PCV schody wewnętrzne drewniane, jesionowe centralne ogrzewanie ( piec z podajnikiem ) podłogi: panele, kafle ściany: gładź w budynku instalacja: wodno-kanalizacyjna (przydomowa oczyszczalnia) W najbliższym sąsiedztwie znajdują się wolnostojące domy jednorodzinne, blisko park wiejski z częścią pałacową i placem zabaw, sklepik. Do najbliższego miasta Chełmża ok 7 km, Toruń ok 17 km. Wokół dużo zieleni, spokojna okolica, szczególnie polecam rodzinom z dziećmi. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości ! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż dom z dużą działką i budynkami gospodarczymi
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Jeleniec,

229 000 | 120 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 821/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Jeleniec, gmina Papowo Biskupie, powiat chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Dom jednorodzinny, wolnostojący, częściowo podpiwniczony, parterowy o powierzchni użytkowej 95,00 m2 wybudowany w 1960r. Zestawienie pomieszczeń i powierzchni budynku mieszkalnego: PARTER: weranda przedpokój kuchnia salon sypialnia łazienka przedpokój PODDASZE: powierzchnia do zagospodarowania Centralne ogrzewanie, piec na węgiel/drewno. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą również: Budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 135 m2 Budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 81 m2 Budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 42 m2 Działka o powierzchni 8600 m2 Media: woda szambo prąd Stan techniczny budynku: stolarka okienna PCV centralne ogrzewanie podłogi: panele, kafle ściany: gładź w budynku instalacja: wodno-kanalizacyjna, elektroenergetyczna Nieruchomość do remontu. Bardzo dobre położenie nieruchomości. Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu ul. Klasztorna 15. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Na sprzedaż mieszkanie z działką !
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chełmno,

299 000 | 77 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 816/CNR/ODS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Oferta tylko u Nas ! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego w Chełmnie przy ulicy Podgórnej. Lokal mieszkalny usytuowany jest w budynku mieszkalnym dwurodzinnym na parterze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,21m2 w skład wchodzą: PARTER: kuchnia o powierzchni 6,08m2 łazienka o powierzchni 6,12m2 pokój o powierzchni 16,70m2 pokój o powierzchni 16,71m2 PODDASZE: pokój i garderoba o powierzchni 15,60m2 Do nieruchomości przynależne są: pomieszczenie piwnicy o powierzchni 4,26m2 pomieszczenie gospodarcze ( garaż ) o powierzchni 10,90m2-budynek murowany, stropodach drewniany, posadzka betonowa pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 9,98m2-budynek murowany, stropodach drewniany, posadzka betonowa pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 10,48m2-budynek murowany, stropodach żelbetonowy, posadzka ceglana Budynek piętrowy, z częściowym podpiwniczeniem. Dach kryty blachodachowką. Budynek zbudowany metodą tradycyjną murowaną. Lokal położony jest na parterze budynku, wydzielonymi ścianami trwałymi murowanymi stanowiący odrębną funkcjonalną całość. Wejście do lokalu z wewnątrz ( komunikacja częścią wspólną ). Działka o powierzchni 601,50m2. W cenie sprzedawanej nieruchomości sprzedawany jest udział w nieruchomości wspólnej księgi macierzystej ( gruntu ). W cenie sprzedawanej nieruchomości jest również działka z oddzielną księgą wieczystą. Działka o powierzchni 422m2. Działka stanowi część rekreacyjną i część ogródka domowego. Bardzo ładnie zagospodarowana i zadbana. Nieruchomość posiada niezależny wjazd na posesję. Brama wjazdowa do indywidualnego użytkowania. Bardzo dobre położenie nieruchomości. MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE. Możliwa zamiana na mieszkanie w bloku z dopłatą do sprzedawanej nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NA SPRZEDAŻ DOM PIĘTROWY Z BUDYNKIEM WARSZTATOWO- GARAŻOWYM W CHEŁMŻY!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

CHEŁMŻA,

495 000 | 264 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 815/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej oraz budynkiem warsztatowo-garażowym, położona w miejscowości Chełmża przy ulicy Traugutta, gmina Chełmża, powiat Toruń, województwo kujawsko-pomorskie. Budynek piętrowy jednorodzinny,podpiwniczony wybudowany w 1984 roku na działce o powierzchni 434m2. Parametry budynku: powierzchnia zabudowy 78,5m2 powierzchnia ogólna kondygnacji nadziemnych 155,0m2 wysokość kondygnacji 2,77 i 2,73m2 podpiwniczenie całkowite wysokość piwnic 2,20m2 powierzchnia podstawowa 75,5m2 i pomocnicza 33,3m2 kubatura 650,0m2 Instalacje;: wodociągowa - z podłączeniem do sieci miejskiej kanalizacyjna - z podłączeniem do sieci miejskiej elektryczna z sieci miejskiej centralnego ogrzewania własna gazowa z sieci miejskiej W skład nieruchomości wchodzą: PARTER: -przedpokój - komunikacja - łazienka z wc, - salon z wyjściem na taras - kuchnia ze spiżarnią - wiatrołap PIĘTRO: - komunikacja - łazienka - sypialnia/pokój - sypialnia/pokój - sypialnia/pokój - balkon - przedpokój Parametry techniczne: ściany podziemia betonowe ściany nadziemia murowane z cegły kratówki ściany wewnętrzne konstrukcyjne murowane tynki wewnętrzne cementowo wapienne podłogi i posadzki drewniane pomieszczenia piwniczne, płytki ceramiczne i cementowe stolarka drewniana dach pokryty styro-papą 15cm okna plastikowe PCV docieplenie ścian zewnętrznych styropianem 15cm oraz elewacja obrynnowanie ogrzewanie C.O Gazowe i C.O na eko- miał ze sterownikiem Dodatkowo na działce znajduje się budynek garażowo- warsztatowy o wymiarach 6x10 m wykonany w technologii tradycyjnej, wyposażony w kanał, belkę nośną do zainstalowania wciągarki,dach ekermann plus płyty betonowe,papa. Dach wykonany został z blachy trapezowej, powlekanej, brama przesuwna z blachy trapezowej, powlekanej. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana, posadzka cementowa. W 2020 r zostało wykonane ( ocieplenie budynku wraz z elewacją,rynny i rury spustowe) Na dachu została położona styropapa 15 cm. Opłaty - podatek od nieruchomości - prąd w/g zużycia - gaz w/g zużycia - woda w/g zużycia - śmieci - ogrzewanie w sezonie Posesja położona w spokojnej okolicy 100m od miejskiego parku, bezpośrednio nad Jeziorem Chełmżyńskim z piaszczystą plażą, obok ścieżki rowerowe przebiegające wokół całego jeziora! Blisko ok 150m park , orlik, centrum fitness! Okolica idealnie nadaje się na aktywność fizyczną jak i wypoczynek. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości ! Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Duży, zadbany dom w Nowej Chełmży
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

NOWA CHEŁMŻA,

1 300 000 | 280 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 813/CNR/ODS

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Nowa Chełmża, gmina Chełmża, powiat toruński, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość z ogromnym potencjałem blisko jeziora Chełmżyńskiego! W skład sprzedawanego siedliska wchodzą: Budynek mieszkalny piętrowy, podpiwniczony z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 230 m2, Obiekty magazynowo - garażowe o łącznej powierzchni 1600 m2. Rozmieszczenie powierzchni budynku mieszkalnego: PARTER: - kuchnia o powierzchni 12,11 m2, - spiżarnia o powierzchni 6,92 m2, - salon o powierzchni 30,33 m2, - biuro o powierzchni 9,14 m2, - przedpokój o powierzchni 6,53 m2, - łazienka z kabiną prysznicową o powierzchni 2,55 m2, - łazienka o powierzchni 6,00 m2, - garaż o powierzchni 46,29 m2, - drugi przedpokój o powierzchni 19,47 m2 PIĘTRO: - pokój nr 1 o powierzchni 16,75 m2 - pokój nr 2 o powierzchni 15,37 m2 - pokój nr 3 o powierzchni 15,06 m2 - korytarz z klatką i oknem balkonowym o powierzchni 9,64 m2 - łazienka z wanną 6,75 m2 - pokój nr 4 o powierzchni 32,65 m2 STAN TECHNICZNY DOMU: - okna PCV - na ścianach gładź - ogrzewanie gazowe, dodatkowo alternatywnie piec na miał-ekogroszek z 2011r. - dach wielospadowy kryty blachodachówką - elewacja: siding MEDIA: - woda gminna - kanalizacja (szambo) - instalacja elektryczna - gaz - siła Siedlisko położone jest na rogatkach Chełmży w strefie podmiejskiej o łącznej powierzchni 8357 m2 ogrodzone, oświetlone, zagospodarowane. Wjazd na nieruchomość bezpośrednio z drogi asfaltowej (3 bramy wjazdowe). Bardzo ładne położenie nieruchomości, (narożne) czyli dostęp do dwóch dróg: wojewódzkiej nr 551 Strzyżawa-Wąbrzeźno, drogi nad jezioro Chełmżyńskie (odległość 500m). Nad jeziorem znajduje się łowisko wędkarskie, plaża gminna, wypożyczalnia sprzętu pływającego oraz pola namiotowe. Budynki gospodarcze są obecnie wynajmowane, obiekty dzierżawione przynoszą stałe dochody. Podwórko w kostce brukowej, pozostała część terenu jest utwardzona pod ciężkie samochody do 50 ton. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa siedliskowa. Przychód z wynajmu budynków gospodarczych jest w wysokości 4000zł miesięcznie. Odległości do najbliższych miejscowości to: Toruń 24km, Chełmno 27km, Wąbrzeźno 27km, Bydgoszcz 52km, Gdańsk 154km. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Joanna 662-559-904 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698-003-093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.