O nas

Działamy na rynku nieruchomości z niesłabnącą energią od ponad 15 lat.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i wysokim standardom działania, wypracowaliśmy wysoką i stabilną pozycję na rynku.

Biuro jest licencjonowane (Monika Śliwińska– licencja zawodowa nr 21577 oraz licencję zawodowa nr 27307) i ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w Generali. 
Jesteśmy członkami Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami.

Rynek nieruchomości nie ma przed nami tajemnic!

Zaufaj profesjonalistom!

Biuro Centrum-Nieruchomości Monika Śliwińska specjalizuje się w obrocie nieruchomościami na terenie Chełmna, Świecia, Chełmży, Tucholi i okolic ( województwo kujawsko-pomorskie). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, rozszerzamy nasze działania o kolejne miejscowości.

Świadczymy usługi zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.

Pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek oraz obiektów komercyjnych, a naszym celem jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych Klientów.

Priorytetem naszych działań jest świadczenie usług na najwyższym poziomie profesjonalizmu i etyki, gwarantujące naszym Klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa przy każdej transakcji. Dzięki nam znajdziesz swoje wymarzone miejsce. Cenimy Twój czas i chronimy Twoje dobro!

CHCESZ SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ?

Nasz zespół doradców pozwoli Tobie szybko i bezpiecznie przejść przez proces sprzedaży nieruchomości. Na podstawie aktualnej analizy rynku ustalimy cenę nieruchomości, tak aby jednocześnie odpowiadała Twoim oczekiwaniom i stanowiła realną konkurencję dla innych ofert. Dzięki szerokiej reklamie oraz współpracy z innymi biurami nieruchomości  będzie ona dostępna dla każdej osoby szukającej mieszkania. Nasz doradca czynnie uczestniczy w procesie sprzedaży na każdym jego etapie.  Na podstawie podpisanej umowy pośrednictwa kompletujemy wszystkie możliwe dokumenty niezbędne do sfinalizowania transakcji. 

CHCESZ BEZPIECZNIE KUPIĆ NIERUCHOMOŚĆ?

Powiedz nam czego szukasz, a my pomożemy Tobie znaleźć wymarzony kąt. Dla Ciebie sprawdzimy stan prawny nieruchomości i dobierzemy odpowiedni kredyt. Przez formalności w banku przejdziemy razem. Wnioski, formularze, umowy, protokoły nie mają dla nas tajemnic. Dopilnujemy wszystkich terminów i przekażemy Tobie nieruchomość bez zameldowanych lokatorów. Jesteśmy z Tobą podczas wizyt u dostawców mediów, w spółdzielni czy wspólnocie mieszkaniowej, a także w urzędach czy sądzie. Zaufasz nam, a nieruchomość, którą kupisz - pokochasz.

 

Aby poznać jak działamy, zapraszamy Państwa do siedziby

Biuro Centrum-Nieruchomości Monika Śliwińska przy ul. Rynek 19  w Chełmnie.
Biuro Centrum-Nieruchomości Monika Śliwińska przy ul. Duży Rynek 9 w Świeciu.


Zapewnimy Tobie kompleksową usługę, zweryfikujemy dokumenty niezbędne w procesie  kupna i sprzedaży.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Nasza oferta skierowana jest do Klientów oczekujących wysokiego poziomu usług i doradztwa.

Biuro Centrum-Nieruchomości  powstało właśnie po to, aby wspomagać Ciebie w realizacji marzeń

o własnym domu. 

Zapraszamy!

Serdecznie pozdrawiam 
Monika Śliwińska- właściciel