zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Na wynajem dom z miejscem pod działalność gosp.
DOM na WYNAJEM
DOM na WYNAJEM

DOM na WYNAJEM

Klamry,

2 700 | 126 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 10/CNR/ODW

OFERTA TYLKO U NAS ! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem dom w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi: PARTER: Lokal o powierzchni całkowitej 65 m2 pod działalność handlowo-usługową, m.in. sklep, zakład kosmetyczny, gabinet - Niezależne dwa wejścia do lokalu - Miejsca postojowe na nieruchomości, teren wyłożony kostką polbruk W skład lokalu wchodzą: - sala sprzedażowa/usługowa - pomieszczenie biurowe - wc oraz pomieszczenie socjalne PODDASZE: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 62,07 m2 - duży salon z wyjściem na balkon o powierzchni 37,20 m2 - kuchnia o powierzchni 10,59 m2 - łazienka z WC o powierzchni 7,52 m2 - komunikacja o powierzchni 6,07 m2 Mieszkanie częściowo umeblowane: zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD, wyposażona łazienka wyposażenie salonu Mieszkanie zadbane, słoneczne. Zamontowana klimatyzacja oraz system alarmowy. Działka o powierzchni 1061 m2, w całości ogrodzona. Podjazd wyłożony kostką brukową. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: odstępne dla właściciela 2 700 zł opłaty medialne: woda, prąd, ogrzewanie ( piec na eko-groszek) Kaucja gwarancyjna 5 000 zł. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 14 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48290672. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż duże mieszkanie w Świeciu !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

219 000 | 111 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1085/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS ! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w Świeciu ul. Chmielniki. Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym piętrze. Powierzchnia całkowita lokalu mieszkalnego wynosi 111,15 m2. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 89,30 m2. Piwnica o powierzchni 21,85 m2. W skład nieruchomości wchodzą: salon o powierzchni 24,12 m2 pokój/sypialnia o powierzchni 21,43 m2 pokój/sypialnia o powierzchni 17,67 m2 kuchnia o powierzchni 12,33 m2 spiżarnia o powierzchni 1,21 m2 łazienka z WC o powierzchni 6,13 m2 przedpokój o powierzchni 6,41 m2 Mieszkanie przestronne, dwustronne, słoneczne, posiada balkon o powierzchni 8,48 m2. Nieruchomość do kapitalnego remontu. Miesięczne koszty utrzymania: ogrzewanie woda i kanalizacja śmieci podatek od nieruchomości W budynku mieszkalnym tylko 3 lokale mieszkalne ( odrębne właśności nieruchomości ). W cenie sprzedawanej nieruchomości udział wynoszący 1/3 w częściach wspólnych ( działka rekreacyjna, grunt pod budynkiem, komunikacja/klatka schodowa wspólna, budynek garażowy i wiata). Mieszkanie dostępne od zaraz! Dobra i lokalizacja, bliska odległość do szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Monika 698-003-093 i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 14 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie ul. Jastrzębia
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 200 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 170/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem lokal mieszkalny położony w Chełmnie przy ulicy Jastrzębiej. Lokal mieszkaniowy położony na I piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,16 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni 17,82 m2 kuchnia o powierzchni 6,64 m2 sypialnia/pokój o powierzchni 10,68 m2 łazienka z wc o powierzchni 3,70 m2 komunikacja o powierzchni 6,14 m2 Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 2,05 m2. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele, kafle na ścianach: gładź Mieszkanie zostanie opróżnione, do własnego umeblowania. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie posiada duży balkon typu "Loggia" o powierzchni 7,20 m2. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 1200 zł odstępne dla właściciela czynsz administracyjny 600 zł ( kwota zależna od ilości zamieszkałych osób) Dodatkowo opłaty medialne: prąd i gaz miejski. Kaucja gwarancyjna 2000 zł. Mieszkanie wolne od 01.03.2023r. Budynek docieplony, wyremontowana klatka schodowa. Przed budynkiem przestronny parking. Teren zamknięty, w całości ogrodzony. Brama wjazdowa na pilota. Bardzo duża działka wokół budynku. Bezpieczne miejsce dla rodziny i osób starszych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 12 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48290672. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie ul. Wojska Polskiego
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Świecie,

1 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 169/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI ! Na wynajem lokal mieszkaniowy położony na ulicy Wojska Polskiego w Świeciu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2. Lokal położony na I piętrze. W skład lokalu wchodzi: - salon - sypialnia/pokój - jadalnia/pokój - kuchnia - łazienka z WC - komunikacja Mieszkanie posiada balkon. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - odstępne 1000 zł - czynsz ok 480 zł w zależności od ilości zamieszkałych osób - prąd wg stanu licznika Kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł Bardzo dobre położenie nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 12 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48290672. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.