zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Na sprzedaż działka budowlana z domkiem drewnianym letniskowym
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Odry,

269 000 | 500 m2
nr oferty: 589/CNR/OGS

TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! Na sprzedaż działka budowlana z domkiem letniskowym, położona w miejscowości Odry, gmina Czersk, powiat chojnicki, województwo pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Domek drewniany, letniskowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni 35 m2, w pełni wyposażony. Dotychczas wynajmowany turystom. W skład budynku wchodzą: kuchnia pokój pokój pokój łazienka Przed domkiem letnia weranda. Działka o powierzchni 500 m2. Według Wypisu z Rejestru Gruntów: B- tereny mieszkaniowe Działka w pełni zagospodarowana, w całości ogrodzona (nowy płot panelowy ), posiada liczne nasadzenia oraz miejsce do grillowania i odpoczynku (hamak, huśtawka ogrodowa ). Media: woda, prąd+siła, szambo. Ogrzewanie kominkowe. Wjazd od drogi asfaltowej. Odry to malownicza okolica, w samym sercu Borów Tucholskich, nieruchomość znajduje się nad rzeką Wdą obok Kamiennych Kręgów ( 10 min ) oraz obok przenoski kajakowej w Wojtalu ( 3 min ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Monika nr tel. 698-003-093 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek nr 19, Świecie ul. Klasztorna nr 15, Wąbrzeźno ul. 1 Maja nr 2. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka budowlana w Chełmnie !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełmno,

119 000 | 1026 m2
nr oferty: 587/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Chełmnie przy ul. Strusiej. Działka o powierzchni 1026 m2. Media w drodze. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala: Przeznaczenie terenów: tereny przeznacza się pod funkcję podstawową mieszkaniową jednorodzinną. Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy: wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki: max 25 % intensywność zabudowy: max 0,6 wysokość zabudowy: max 9,0 m do 2 kondygnacji nadziemnych główny dach: dwuspadowy, czterospadowy, o kącie nachylenia połaci 20-45 st W cenie sprzedawanej nieruchomości udział w drodze wewnętrznej. Bardzo dobra lokalizacja, osiedle domków jednorodzinnych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działki Klamry !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Klamry,

57 600 | 1200 m2
nr oferty: 585/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1200 m2 ( działki są do podziału ) Dla nieruchomości został złożony wniosek o wydanie decyzji o Warunkach Zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem. Funkcja , formy i zagospodarowanie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynek mieszkalny , wolnostojący , parterowy z poddaszem użytkowym. Szerokość elewacji frontowej - max . 15,0 m. Geometria dachu - dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci dachu 45 stopni. Wysokość głównej kalenicy - max. 9,5 m. Wysokość do okapu od projektowanego terenu - max. 4,5m. Kanalizacja - przydomowa, ekologiczna oczyszczalnia ścieków Media : w drodze. Bardzo ładne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości . Cicha i spokojna lokalizacja . Dobra odległość od Miasta. Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu ul. Klasztorna 15. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Na sprzedaż działka z Warunkami Zabudowy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wielkie Łunawy,

69 900 | 2400 m2
nr oferty: 584/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka z wydanymi Warunkami Zabudowy , położona w miejscowości Wielkie Łunawy, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość o powierzchni 2400 m2. Dla nieruchomości została Wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy : Ustalone Warunki Zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Funkcja , formy i zagospodarowanie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynek mieszkalny , wolnostojący Szerokość elewacji frontowej - max . 15,0 m. Geometria dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachu 20- 45 stopni. Wysokość głównej kalenicy - max. 9 m. Wysokość do okapu od projektowanego terenu - max. 4,5m. Kanalizacja - przydomowa, ekologiczna oczyszczalnia ścieków Dostęp do drogi - zjazd z drogi powiatowej poprzez drogę wewnętrzną Media : woda i prąd w drodze. W ofercie pozostały jeszcze działki o powierzchniach: - 1200 m2, - 1400 m2, - 2729 m2. Bardzo ładne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości . Cicha i spokojna lokalizacja . Dobra odległość od miasta Chełmna i Grudziądza. Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Na sprzedaż działka z Warunkami Zabudowy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wielkie Łunawy,

42 000 | 1400 m2
nr oferty: 583/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka z wydanymi Warunkami Zabudowy , położona w miejscowości Wielkie Łunawy, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość o powierzchni 1400 m2. Dla nieruchomości została Wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy : Ustalone Warunki Zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Funkcja , formy i zagospodarowanie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynek mieszkalny , wolnostojący Szerokość elewacji frontowej - max . 15,0 m. Geometria dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachu 20- 45 stopni. Wysokość głównej kalenicy - max. 9 m. Wysokość do okapu od projektowanego terenu - max. 4,5m. Kanalizacja - przydomowa, ekologiczna oczyszczalnia ścieków Dostęp do drogi - zjazd z drogi powiatowej poprzez drogę wewnętrzną Media : woda i prąd w drodze. W ofercie pozostały jeszcze działki o powierzchniach: - 1200 m2, - 2400 m2, - 2729 m2. Bardzo ładne położenie nieruchomości, dobry dojazd do sprzedawanej nieruchomości . Cicha i spokojna lokalizacja . Dobra odległość od miasta Chełmna i Grudziądza. Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Serdecznie polecam !! Oferta warta uwagi i oglądania !! Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Na sprzedaż działka budowlana Klamry !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Klamry,

83 000 | 1192 m2
nr oferty: 582/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Klamrach, gmina Chełmno. Działka o powierzchni 1192 m2. Media: woda, prąd w drodze przy działce. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala: Przeznaczenie terenów: tereny przeznacza się pod funkcję podstawową mieszkaniową jednorodzinną; dopuszcza się funkcję uzupełniającą usług nieuciążliwych (w tym handlową) w budynkach mieszkalnych, zajmującą maksymalnie 30% powierzchni użytkowej budynku; dopuszcza się realizację infrastruktury technicznej Zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego: na jednej działce budowlanej ustala się możliwość budowy wyłącznie jednego budynku mieszkalnego oraz jednego budynku gospodarczego lub garażowego; budynki należy zharmonizować formą architektoniczną i kolorystyką. Wymagania wynikające z potrzeb kształtowania przestrzeni publicznych: nie dotyczy. Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenów: budynki mieszkalne: wysokość budynku - do 2 kondygnacji nadziemnych (w tym poddasze użytkowe), lecz nie więcej niż 9 m; dachy wysokie pokryte dachówką ceramiczną lub materiałami dachówko podobnymi wodcieniach czerwieni lub brązu, główne połacie nachylone pod jednakowym kątem, poziom podłogi parteru maksymalnie 0,8 m powyżej otaczającego terenu; -budynki gospodarcze (garażowe): wolnostojące, dobudowane lub wbudowane do budynku mieszkalnego, wysokość budynku - 1 kondygnacja nadziemna, lecz nie więcej niż 5 m, -geometria dachu: dach 1 lub 2 spadowy zharmonizowany z budynkiem mieszkalnym; -maksymalna nieprzekraczalna linia zabudowy od granicy z działką: drogi gminnej 15 m, drogi wewnętrznej 6 m, leśną 12 m; -maksymalny wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki - 30%; -minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej w stosunku do powierzchni działki - 50%. -szczególne warunki zagospodarowania terenów oraz ograniczenia w ich użytkowaniu: nie dotyczy. -sposób i termin tymczasowego zagospodarowania, urządzania i użytkowania terenów: nie wprowadza się ustaleń szczegółowych. -stawka procentowa stanowiąca podstawę do określania opłaty, o której mowa w art. 36 ust. 4 ustawy: 30% wzrostu wartości nieruchomości. Bardzo dobra lokalizacja, osiedle domków jednorodzinnych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem plac po składzie węgla!!
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM

OBIEKT na WYNAJEM

Brzozowo,

2 500
nr oferty: 14/CNR/OOW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem plac położony w miejscowości Brzozowo, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 1500 m2. W skład nieruchomości wchodzą: waga- 10 ton działka utwardzona o powierzchni 1500 m2 murowane boksy Media: woda, prąd, kanalizacja. Miesięczne koszty najmu: 2500 zł netto plus VAT( odstępne ) plus zryczałtowane opłaty medialne ( woda, kanalizacja, prąd ). Kaucja gwarancyjna w wysokości 3000 zł. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej. Idealna nieruchomość pod prowadzenie działalności gospodarczej: usługowej magazynowej biurowej Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

LOKAL W CENTRUM MIASTA NA WYNAJEM !!!
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

CHOJNICE,

7 000 | 109 m2
nr oferty: 125/CNR/OLW

TYLKO U NAS !!! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !!! Na wynajem lokal handlowo-usługowy w Chojnicach przy ul. Kościuszki. Lokal o powierzchni 109 m2. W skład lokalu wchodzą: * sala sprzedaży/usługowa o powierzchni 80 m2 * pomieszczenie socjalne * dwie przymierzalnie * pomieszczenie magazynowe Nieruchomość położona na parterze budynku na głównej ulicy w centrum miasta. Idealny lokal na prowadzenie działalności handlowej lub usługi bankowe. Miesięczne koszty najmu : 7000 zł brutto (najem) plus opłaty medialne (prąd, woda, gaz). Kaucja gwarancyjna 5000 zł. W bliskiej odległości parking . Lokal umiejscowiony w ciągu pieszym w Centrum Miasta Chojnice. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !!! Więcej informacji pod nr telefonu: Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chojnicach przy ul. Gdańskiej 39 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Na wynajem mieszkanie Unisław !!
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Unisław,

1 300 | 69 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 147/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS ! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Unisławiu ul. Parkowa, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Prezentowane mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Powierzchnia wynajmowanego mieszkania wynosi 60,32 m2. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi: salon z wyjściem na balkon o powierzchni 17,87 m2 pokój/sypialnia o powierzchni 13,40 m2 pokój/sypialnia o powierzchni 10,85 m2 kuchnia o powierzchni 9,14 m2 łazienka z WC o powierzchni 4,34 m2 przedpokój o powierzchni 13,40 m2 Miesięczne koszty utrzymania: * Odstępne dla właściciela: 1 300 zł/m-c * Czynsz 880 zł /m-c dla 3 osób zamieszkałych ( f.remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na zimną i ciepłą wodę, kanalizacja, zaliczka na centralne ogrzewanie, sprzątanie części wspólnych budynku, śmieci ) Opłaty medialne (gaz-butla gazowa, elektryka wg wskazań licznika ). Kaucja gwarancyjna w wysokości: 2 600 zł. Mieszkanie częściowo umeblowane: meble w zabudowie kuchennej plus sprzęt AGD łazienka Mieszkanie zadbane. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, mieszkanie dwustronne, brak pokoi przechodnich. Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, licznych sklepów, ośrodka zdrowia i Instytucji Użyteczności Publicznej. Przed budynkiem przestronny balkon. Przynależna piwnica o powierzchni 9,00 m2. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke(licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie os. Kopernika !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

259 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1015/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą, położonego w Chełmnie os. M.Kopernika. Lokal mieszkaniowy położony na 3 piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,65 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni 16,28 m2 sypialnia/pokój o powierzchni 8,31 m2 sypialnia/pokój o powierzchni 7,30 m2 kuchnia o powierzchni 5,70 m2 łazienka z WC o powierzchni 3,00 m2 komunikacja/ przedpokój o powierzchni 7,06 m2 Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie posiada balkon typu ,, Loggia ". Lokal dwustronny. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: płytki oraz parkiet na ścianach: gładź, boazeria Mieszkanie wymaga odświeżenia. Funkcjonalny układ pomieszczeń, bardzo słoneczne mieszkanie. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 430 zł (zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacji ). Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie os. Kopernika
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmno,

278 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1013/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą, położonego w Chełmnie os. M.Kopernika. Lokal mieszkaniowy położony na 3 piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2. W skład lokalu wchodzą: salon o powierzchni użytkowej 14,77 m2 sypialnia/pokój o powierzchni użytkowej 9,66 m2 sypialnia/pokój o powierzchni użytkowej 7,98 m2 kuchnia o powierzchni użytkowej 6,45 m2 łazienka o powierzchni użytkowej 2,30 m2 WC o powierzchni użytkowej 1,00 m2 komunikacja o powierzchni użytkowej 6,45 m2 Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie posiada balkon. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź Funkcjonalny układ pomieszczeń, bardzo słoneczne mieszkanie. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 550 zł (zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacji ). Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem lokal biurowo-usługowy !
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Toruń,

2 000 | 73 m2
nr oferty: 124/CNR/OLW

TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem lokal biurowo-usługowy położony przy ulicy Poznańskiej w Toruniu. Lokal o powierzchni 72,9 m2. W skład lokalu wchodzą: sala główna/usługowa/biurowa sala główna/usługowa/biurowa sala główna/usługowa/biurowa kuchnia łazienka z WC Nieruchomość położona na pierwszym piętrze. Lokal po kapitalnym remoncie. Nieruchomość posiada wejście od strony ulicy. Przed budynkiem parking dla klientów. Idealna nieruchomość pod prowadzenie własnego biznesu. Miesięczne koszty najmu: 2000 zł brutto ( odstępne ) plus opłaty medialne ( woda, kanalizacja, prąd, gaz miejski, ogrzewanie ). W budynku znajduje się Kancelaria Notarialna. Kaucja gwarancyjna w wysokości 2000 zł. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Monika nr 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.