zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
Na wynajem mieszkanie ul.Biskupia
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 100 | 49 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 190/CNR/MW

OFERTA TYLKO U NAS ! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Chełmnie ul. Biskupia. Lokal mieszkaniowy położony na IV piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,77 m2. W skład lokalu wchodzą: salon sypialnia/pokój sypialnia/pokój kuchnia łazienka z wc komunikacja Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne. Miesięczne koszty najmu: 1100 zł odstępne dla właściciela 350 zł czynsz do wspólnoty - w zależności od ilości osób media wg zużycia: prąd Kaucja gwarancyjna 2200 zł. Mieszkanie częściowo umeblowane. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Mieszkanie dostępne od zaraz. Umowa Najmu Okazjonalnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 15 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48325239. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie z pięknym widokiem!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

399 000 | 60 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1126/CNR/MS

OFERTA TYLKO U NAS ! Kupujący nie płaci prowizji !! Na sprzedaż spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą, położone w miejscowości Świecie, ul. Skłodowskiej Curie, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,60 m2. Lokal znajduje się na IV piętrze w bloku mieszkalnym wielorodzinnym. W skład lokalu wchodzą: salon z wyjściem na duży balkon typu "Loggia" pokój/ sypialnia pokój/sypialnia kuchnia łazienka wc przedpokój Mieszkanie przestronne, dwustronne, funkcjonalny układ pomieszczeń. Balkon z pięknym widokiem na Chełmno. Stan techniczny: okna PCV w pokojach: panele i parkiet w kuchni i łazience: płytki na ścianach: gładź Mieszkanie posiada przynależną piwnicę. W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje kompletne wyposażenie mieszkania. Blok docieplony, wykonana elewacja zewnętrzna, wejście zabezpieczone domofonem. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr 698-003-093 i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 14 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie w Świeciu !
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Świecie,

1 300 | 60 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 150/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS ! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem mieszkanie w Świeciu przy ul. K.I.Gałczyńskiego. Prezentowane mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku. Powierzchnia wynajmowanego mieszkania wynosi 59,80 m2. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi: salon z wyjściem na balkon typu "Loggia" o pow. 23,98 m2 sypialnia o pow. 9,27 m2 jadalnia/pokój o pow. 11,99 m2 kuchnia o pow. 5,24 m2 łazienka + WC o pow. 5,90 m2 komunikacja o pow. 3,42 m2 Miesięczne koszty utrzymania: * Odstępne 1300zł/m-c * Czynsz 700 ,00 zł/m-ce w dla rodziny 2-osobowej. Opłaty medialne (prąd) wg wskazań licznika. Kaucja gwarancyjna 2600 zł. Mieszkanie częściowo umeblowane. Lokal bardzo zadbany, funkcjonalny. Bardzo dobra i cicha lokalizacja, bliska odległość do szkół, licznych sklepów, ośrodka zdrowia i Instytucji Użyteczności Publicznej . Więcej informacji pod nr telefonu: Monika 698-003-093 i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla Was oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Pokażemy parametry i koszty pozyskania kredytu oraz możliwości jego zabezpieczenia. Nasze działania mają na celu maksymalne uproszczenie procedur kredytowych dla naszych klientów, którzy chcą posiadać własną nieruchomość. Obszar współpracy związany jest nie tylko z bankami, ale też notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, geodetami oraz tłumaczami przysięgłymi. Działania te mają na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i sprawnej obsługi każdej transakcji. Prowadzimy proces transakcji posprzedażowej. Działamy na rynku nieruchomości ponad 15 lat! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 21577). Zarządca Nieruchomości Monika Śliwińska-Warnke (licencja nr: 27307). Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządcy Nieruchomości polisa nr 48325239. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.