zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Na wynajem lokal handlowo-usługowy w Chełmnie!
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Chełmno,

1 500 | 139 m2
nr oferty: 119/CNR/OLW

!! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! !! POLECAMY!! POLECAMY!! Na wynajem lokal w centrum Chełmna przy ul. Dworcowej. Lokal o powierzchni 138,69 m2. W skład lokalu wchodzą: sala główna/usługowa o powierzchni 38,30 m2 pomieszczenie socjalne/wc o powierzchni 10,74 m2 sala/biuro o powierzchni 26,30 m2 biuro o powierzchni 10,50 m2 biuro o powierzchni 7,55 m2 sala/usługowa o powierzchni 20,46 m2 sala/usługowa o powierzchni 24,79 m2 Lokal położony na parterze. Lokal w dobrym stanie technicznym. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Nieruchomość posiada wejście z głównego z parkingu. Wejście do lokalu, z bramy od ulicy Dworcowej. Idealna nieruchomość pod prowadzenie własnego biznesu handlowo-usługowego. Miesięczne koszty najmu: 1500 zł brutto ( odstępne ) plus opłaty medialne ( woda, kanalizacja, prąd, gaz miejski ). Kaucja gwarancyjna w wysokości 2000zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Monika nr 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej !!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Bydgoszcz,

829 000 | 139 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 802/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS!! Kupujący nie płaci prowizji! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Bydgoszczy przy ul. Świętokrzyska. Budynek mieszkalny, murowany, jednokondygnacyjny, z poddaszem użytkowym. W budynku dwa niezależne lokale mieszkaniowe. Budynek wykonano w technologii tradycyjnej ze ścianami z elementów drobnowymiarowych- cegła pełna, dziurawka. Fundamenty i ściany wyższych kondygnacji z cegły ceramicznej pełnej.Stropy wykonano jako Kleina z płytą międzyżebrową żelbetonową. Dach konstrukcji drewnianej. Pokrycie dachu stanowi blachodachówka. Przedmiotem sprzedaży jest lokal nr 2 o powierzchni całkowitej 139,12 m2 i powierzchni użytkowej 115,84 m2. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: PARTER: pokój/sypialnia o powierzchni użytkowej 13,40 m2 pokój/sypialnia o powierzchni użytkowej 14,70 m2 łazienka o powierzchni użytkowej 4,00 m2 kuchnia o powierzchni użytkowej 11,90 m2 pokój/salon o powierzchni użytkowej 19,00 m2 komunikacja o powierzchni użytkowej 3,00 m2 kotłownia o powierzchni użytkowej 3,20 m2 PIĘTRO: komunikacja/klatka schodowa o powierzchni 10,00 m2 salon z kuchnią o powierzchni 35,80 m2 łazienka z wc o powierzchni 3,18 m2 pokój o powierzchni 13,86 m2 W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi również: garaż murowany, dwu-stanowiskowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni 50 m2. Działka o powierzchni 1127 m2, w całości ogrodzona i zagospodarowana. Nieruchomość posiada niezależny wjazd z drogi gminnej. Bardzo dobre położenie nieruchomości. Bliska odległość od Fordonu ( ok. 3 km ), jak również idealne miejsce do odpocznku po pracy. Wokół nieruchomości bardzo dużo zielni, lasy i spokój. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !! Więcej informacji pod nr telefonu Monika nr: 698 - 003 - 093 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15, Wąbrzeźno ul. 1 Maja nr 2. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka II linia brzegowa
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Bysław,

276 210 | 2970 m2
nr oferty: 562/CNR/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Bysław, gmina Lubiewo, powiat tucholski, województwo kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 2970 m2, teren płaski w kształcie prostokąta. Nieruchomość położona w II linii brzegowej Jeziora Bysławskiego. Kąpielisko Bysław położone jest w miejscowości Bysław, nad jeziorem Bysławskim w powiecie Tucholskim. Teren kapieliska wykorzystywany jest rekreacyjnie m.in. posiada wypozyczalniue kajaków, rowerów wodnych oraz łodzi wędkarskich. Plaża wyposażona jest w toalety, prysznice, pole namiotowe oraz wytyczone miejsce na ognisko (zadaszone). Na terenie kąpieliska zlokalizowany jest pomost. Plaża piaszczysta. Media w drodze przy działce. Dla nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy: zabudowa mieszkalna jednorodzinna Według Wypisu z Rejestru Gruntów: Grunty orne klasy IVa Grunty orne klasy IVb Grunty orne klasy V Grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych klasy VI Droga Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698 - 003 - 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka w Borównie z WZ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Borówno,

39 000 | 1000 m2
nr oferty: 561/CNR/OGS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Borówno, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1000 m2 Dla nieruchomości została wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy . Ustalone Warunki Zabudowy : polegające na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego: Funkcja, formy zabudowy i zagospodarowanie terenu- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynek mieszkalny jednorodzinny , wolnostojący. Powierzchnia zabudowy budynku max 120 m2 Szerokość elewacji frontowych - max. 18,0 m. Geometria dachu - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 25-45 stopni. Liczba kondygnacji max II kondygnacje nadziemne. Wysokość głównej kalenicy -max. 9,0 m. Media w drodze. Bardzo ładne położenie nieruchomości. Możliwość zakupu działek obok. W ofercie 3 działki z Warunkami Zabudowy. Więcej informacji pod nr telefonu: Monika 698-003-093 oraz na stronie internetowej www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul. Klasztorna 15, Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698 003 093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

199 000 | 37 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 950/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,10 m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon * pokój/ sypialnia * kuchnia * łazienka z wc * przedpokój Lokal mieszkaniowy położony na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym. Stan techniczny mieszkania: okna PCV na podłogach: panele i płytki mieszkanie do drobnego remontu i odświeżenia Lokal mieszkaniowy, położony w bardzo dobrej części Świecia. Idealna nieruchomość pod inwestycję ( wynajem ). Miesięczne koszty, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci ) ok. 280 Przed blokiem, przestronny parking. Blok ocieplony, wykonana elewacja zewnętrzna. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl oraz w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w miejscowości Wabcz!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Wabcz,

159 000 | 126 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 796/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, z poddaszem nieużytkowym, położony w miejscowości Wabcz, gmina Stolno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 490 m2. Dom o powierzchni całkowitej 126 m2. Nieruchomość do remontu. Opis pomieszczeń: PARTER: wiatrołap kuchnia pokój pokój pokój komunikacja pokój łazienka z wc W bryle budynku pomieszczenie gospodarcze. Budynek do remontu: ławy, fundamenty budynku wraz z izolacjami wykonana kanalizacja wewnetrzna budynku i wyprowadzona na zewnątrz wprowadzone przyłącze wodne do budynku prąd w budynku na dachu: eternit okna drewniane oraz PCV konstrukcja połaci dachowej w bardzo dobrym stanie Media: woda, prąd. Dom położony w bardzo dobrej lokalizacji. Dojazd do posesji drogą asfaltową. Nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego, odłączenie od innej działki. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem Obiekt w Chełmnie!
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM

OBIEKT na WYNAJEM

Chełmno,

2 200 | 85 m2
nr oferty: 13/CNR/OOW

OFERTA TYLKO U NAS!! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem hala-magazyn położony w miejscowości Chełmno ul. Ogrodowa, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Obiekt o powierzchni 84,59 m2. W skład nieruchomości wchodzą: pomieszczenie o powierzchni użytkowej 28,92 m2 pomieszczenie o powierzchni użytkowej 41,25 m2 pomieszczenie o powierzchni użytkowej 17,42 m2 Możliwość połączenia poszczególnych pomieszczeń w jedną zawartą przestrzeń. Adaptacja przestrzeni według potrzeb klienta najmującego. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym, dwie bramy wjazdowe do budynku. Budynek murowany. Działka o powierzchni 700 m2, teren posiada niezależny wjazd. Media: woda, prąd, kanalizacja. Miesięczne koszty najmu: 2200 zł brutto ( odstępne ) plus zryczałtowane opłaty medialne ( woda, kanalizacja, prąd ). Kaucja gwarancyjna w wysokości 2200 zł. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej. Idealna nieruchomość pod prowadzenie działalności gospodarczej: usługowej magazynowej biurowej Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świecie przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Małe Radowiska,

209 000 | 94 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 795/CNR/ODS

OFERTA TYLKO U NAS! Kupujacy nie płaci prowizji! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (połowa domu )położony w miejscowości Małe Radowiska, gmina Ryńsk, powiat wąbrzeski, województwo kujawsko-pomorskie. Dom w stanie developerskim o powierzchni całkowitej 94,03 m2, powierzchnia użytkowa 79,81 m2. W skład nieruchomości wchodzą: PARTER: komunikacja o powierzchni użytkowej 8,87 m2 kotłownia o powierzchni użytkowej 5,35 m2 łazienka o powierzchni użytkowej 8,44 m2 salon o powierzchni użytkowej 23,23 m2 kuchnia o powierzchni użytkowej 12,45 m2 sypialnia/pokój o powierzchni użytkowej 15,12 m2 sypialnia/pokój o powierzchni użytkowej 10,12 m2 PIĘTRO: sypialnia/pokój o powierzchni użytkowej 23,91 m2 garderoba o powierzchni użytkowej 6,66 m2 Dom po remoncie, wykonano nastepujące prace: nowe instalacje: elektryczne, wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania nowe okna, parapety wylewki samopoziomujące tynki, gładź płyty Dom do wykończenia i zagospodarowania według potrzeb przyszłego właściciela. Funkcjonalny układ pomieszczeń, pomieszczenia słoneczne. Media: woda, szambo, prąd. W cenie sprzedawanej nieruchomości nowy piec do centralnego ogrzewania. Działka o powierzchni 570 m2, częściowo ogrodzona z niezależnym wjazdem na posesję. W bliskiej odległości od sprzedawanej nieruchomości położone jest Jezioro Radowisko. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. 1 Maja nr 2, Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka budowlana w Chełmnie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełmno,

44 000 | 449 m2
nr oferty: 559/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona przy ulicy Brzozowej w Chełmnie. Działka o powierzchni 449 m2. Media: woda na działce, prąd, gaz, kanalizacja w drodze. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala: Przeznaczenie podstawowe: tereny zabudowy o funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojacej z obiektami i urzadzeniami towarzyszacymi. Rodzaj działan:adaptacja zabudowy; realizacja nowej zabudowy. a) mieszkaniowej - 3 kondygnacje, w tym poddasze uzytkowe, nie wyzej niz 7,0 m do okapu dachu budynku, Warunki urbanistyczne: realizacja nowej zabudowy w oparciu o istniejace podziały na działki budowlane; nieprzekraczalna linia zabudowy, zgodnie z rysunkiem planu, stanowiacym załacznik nr 7 do uchwały; intensywnosc zabudowy do 0,5; powierzchnia biologicznie czynna - minimum 50%; maksymalna wysokosc zabudowy: zabudowy gospodarczej i garazy - 1 kondygnacja, nie wyzej niz 2,5 m do okapu dachu; rzedna parteru nie wiecej niz 0,8 m nad poziomem terenu; obsługa komunikacyjna z wyznaczonych w planie ulic lokalnych i dojazdowych Architektura zabudowy: dach dwu lub wielospadowy o rownym kacie nachylenia odpowiadajacych sobie połaci w zakresie 26o - 45o, zpokryciem wkolorze naturalnych materiałow ceramicznych, jednakowe dla wszystkich budynkow w terenie, dla budynkow zlokalizowanych wzdłuz ulicy H2KDL - dach w układzie kalenicowym rownolegle do ulicy; elewacje w kolorach materiałow naturalnych, z uzyciem nie wiecej niz dwoch roznych materiałow wykonczeniowych lub kolorow do malowania elewacji zewnetrznej w jasnych, pastelowych odcieniach. Warunki ochrony, nakazy i zakazy: zakaz nowych podziałow na działki budowlane; ogrodzenie frontowe działki w ustalonej na rysunku planu linii rozgraniczajacej, o maksymalnej wysokosci 1, 6m zzastosowaniem tych samych materiałow, nawiazujace materiałem icharakterem do budynkow mieszkalnych, lub zywopłoty; zakaz stosowania ogrodzen pełnych oraz z przesłami betonowymi prefabrykowanymi; obowiazek nasadzen zieleni wysokiej wzdłuz ulicy i przy budynkach mieszkalnych. Bardzo dobra lokalizacja, osiedle domków jednorodzinnych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka w Chełmnie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełmno,

155 000 | 1360 m2
nr oferty: 557/CNR/OGS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Chełmnie przy ulicy Szosie Grudziądzkiej, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Działka budowlana o powierzchni 1360m2. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala: Przeznaczenie podstawowe: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi Maksymalna wysokość zabudowy: -o funkcji podstawowej - 2 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe, nie wyżej niż 4 m do okapu dachu -gospodarczej i garaży- 1 kondygnacja, nie wyżej niż 3 m do okapu dachu Powierzchnia biologicznie czynna minimum 30% powierzchni działki Intensywność zabudowy do 0,5 Dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia 26-45st Dojazd do działki poprzez realizację wewnętrznej drogi na działkach przy ul.Szosie Grudziądzkiej z wykorzystaniem istniejącego wjazdu drogi G4 KDW. Media w drodze przy działce. Bardzo dobra lokalizacja, osiedle domków jednorodzinnych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.