zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Na wynajem lokal usługowo-biurowy !
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Świecie,

2 299 | 42 m2
nr oferty: 117/CNR/OLW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem niezależnie funkcjonujący lokal biurowy. Lokal składa się z komunikacji (która może stanowić poczekalnię), biura, kuchni i toalety o łącznej powierzchni około 42m2. Lokal znajduje się w nowo adoptowanej powierzchni (pozwolenie na użytkowanie uzyskano w bieżącym roku) w budynku wielorodzinnym na kondygnacji -1 w centrum Świecia przy ul. Podgórnej 6 - budynek jest całodobowo monitorowany, również lokal wyposażony jest w system alarmowy i monitoring. Wyposażenie lokalu: wentylacja mechaniczna z rekuperacją instalacja klimatyzacji (przygotowane w ścianach okablowanie i orurowanie - w przypadku chęci korzystania wystarczy zamontować urządzenia) ogrzewanie podłogowe oświetlenie LED w każdym pomieszczeniu oświetlenie dekoracyjne w każdym pomieszczeniu - paski LED (możliwość zdalnej regulacji pilotem oświetlenie awaryjne oświetlenie ewakuacyjne system monitoringu system alarmowy instalacja gniazdkowa wraz z gniazdem podłogowym pod biurko w pomieszczeniu biurowym zamontowana została nowa szafa wnękowa na dokumenty kuchnia ( w pełni umeblowana ) toaleta w pełni wyposażona i umeblowana w oknie zamontowane zostały moskitiery przeciwko owadom lokal wyposażony w nowoczesne i solidne drzwi aluminiowe w pełni przeszklone z możliwością naklejenia firmowego logo lub/i reklamy, istnieje również możliwość aby logo firmy wynajmującej umieścić na podświetlonym pylonie znajdującym się nad wejściem do grupy lokali usługowych (pylon posiada przygotowaną do tego celu przestrzeń). Lokal po adaptacji nie był jeszcze wynajmowany - pachnie świeżością. W bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonuje drugi lokal również o charakterze biurowym oraz salon kosmetyczny. Wszystkie lokale wykończone w wysokim standardzie, posiadają znakomity poziom wizualny / marketingowy. W cenę nie są wliczone opłaty eksploatacyjne (prąd, ogrzewanie, ciepła i zimna woda), które rozliczane będą wg indywidualnego zużycia. Idealna nieruchomość pod prowadzenie działalności, np. biura czy gabinetu lekarskiego. Miesięczne koszty najmu: 2299 zł plus zryczałtowane opłaty medialne ( woda, kanalizacja, prąd, ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem lokal usługowo-biurowy !
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Świecie,

1 499 | 39 m2
nr oferty: 116/CNR/OLW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !! Na wynajem lokal usługowo-biurowy położony w Świeciu przy ulicy Podgórnej. Lokal o powierzchni 39 m2 . Lokal składa się z komunikacji (która może stanowić poczekalnię), biura, kuchni i toalety o łącznej powierzchni około 39m2. Lokal znajduje się w nowo adoptowanej powierzchni (pozwolenie na użytkowanie uzyskano w bieżącym roku) w budynku wielorodzinnym na kondygnacji -1 w centrum Świecia przy ul. Podgórnej 6 - budynek jest całodobowo monitorowany, również lokal wyposażony jest w system alarmowy i monitoring. Wyposażenie lokalu: -wentylacja mechaniczna z rekuperacją instalacja klimatyzacji (przygotowane w ścianach okablowanie i orurowanie - w przypadku chęci korzystania wystarczy zamontować urządzenia) ogrzewanie podłogowe oświetlenie LED w każdym pomieszczeniu oświetlenie dekoracyjne w każdym pomieszczeniu - paski LED (możliwość zdalnej regulacji pilotem) oświetlenie awaryjne oświetlenie ewakuacyjne system monitoringu system alarmowy instalacja gniazdkowa wraz z gniazdem podłogowym pod biurko w pomieszczeniu biurowym zamontowana została nowa szafa wnękowa na dokumenty kuchnia ( w pełni wyposażona ) toaleta w pełni wyposażona i umeblowana w oknie zamontowane zostały moskitiery przeciwko owadom lokal wyposażony w nowoczesne i solidne drzwi aluminiowe w pełni przeszklone z możliwością naklejenia firmowego logo lub/i reklamy, istnieje również możliwość aby logo firmy wynajmującej umieścić na podświetlonym pylonie znajdującym się nad wejściem do grupy lokali usługowych (pylon posiada przygotowaną do tego celu przestrzeń). Lokal po adaptacji nie był jeszcze wynajmowany - pachnie świeżością. W bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonuje drugi lokal również o charakterze biurowym oraz salon kosmetyczny. Wszystkie lokale wykończone w wysokim standardzie, posiadają znakomity poziom wizualny / marketingowy. Idealna nieruchomość pod prowadzenie działalności, np. biura czy gabinetu lekarskiego. Miesięczne koszty najmu: 1499 zł plus zryczałtowane opłaty medialne ( woda, kanalizacja, prąd, ogrzewanie gazowe ). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na wynajem mieszkanie w centrum Chełmna
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Chełmno,

1 200 | 45 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 122/CNR/OMW

OFERTA TYLKO U NAS !! NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI ! Na wynajem lokal mieszkaniowy położony na I piętrze na ul. Grudziądzkiej w Chełmnie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,21 m2. W skład lokalu wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z WC - komunikacja Mieszkanie po remoncie, okna PCV, nowe panele podłogowe, nowe drzwi. Miesięczne koszty najmu lokalu mieszkalnego: - miesięczne odstępne wynosi 1200 zł - czynsz w wysokości ok. 180 zł ( w zależności od ilości zamieszkałych osób) - prąd wg stanu licznika Kaucja gwarancyjna w wysokości 2400 zł Wymagana umowa najmu okazjonalnego. Bardzo dobre położenie nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika 698-003-093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pli w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19; Świecie ul. Klasztorna 15 oraz Chojnice, Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI Z WIDOKIEM NA JEZIORO W CHEŁMŻY!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Chełmża,

365 000 | 80 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 916/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,2 m2, położone na III piętrze w bloku w miejscowości Chełmża, powiat i gmina Chełmża, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość ta znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu zamkniętym w bardzo bliskiej odległości do jeziora! W skład mieszkania wchodzą: kuchnia o powierzchni 9,35 m2 korytarz o powierzchni 2,59 m2 korytarz o powierzchni 4,64 m2 salon z wyjściem na balkon o powierzchni 19,74 m2 pokój o powierzchni 11,35 m2 pokój o powierzchni 12,85 m2 łazienka o powierzchni 3,43 m2 WC o powierzchni 1,25 m2 Do nieruchomości przynależy duża piwnica o powierzchni 14,68m2 i balkon o powierzchni 3,75m2. Mieszkanie jest czyste i zadbane, klatki są sprzątane a z balkonu jest piękny widok na panoramę i jezioro. Osiedle jest zamknięte, wokół bardzo duże zieleni a na terenie znajduje się drewniana altana na odpoczynek i relaks. Parking jest wyłożony kostką a bloki zostały odrestaurowane. Blisko znajdują się sklepy, szkoły, urzędy i restauracje, Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do oglądania. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

ATRAKCYJNE MIESZKANIE PO KOMPLETNYM REMONCIE W WĄBRZEŻNIE!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeżno,

334 000 | 61 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 915/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i wyremontowane mieszkanie na IV piętrze w miejscowości Wąbrzeżno, powiat i gmina Wąbrzeżno, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość składa się z kuchni,salonu, dwóch pokoi,,łazienki,toalety, dwóch korytarzy. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 2,40m2 i większy balkon! POMIESZCZENIA I POWIERZCHNIE -salon o powierzchni 18,50m -kuchnia o powierzchni 6,00m2 -mały pokój o powierzchni 9,05m2 -średni pokój o powierzchni 13,90m2 -toaleta o powierzchni 0,95m2 -łazienka o powierzchni 3,40m2 -korytarz 1 o powierzchni 5,85m2 -korytarz 2 o powierzchni 1,89m2 RAZEM 59,54M2 Mieszkanie jest dwustronne, ciepłe, komfortowe i można zamieszkać bez dodatkowego wkładu! W pobliżu jest plac zabaw dla dzieci, przedszkole,szkoła, market biedronka, stacja Orlen. Wokół jest bardzo dużo zieleni, są też ścieżki rowerowe i miejsca spacerowe. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty i oglądania. Więcej informacji pod nr telefonu : Małgorzata nr 698-106-865 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu, przy ul. Klasztorna 15. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż działka z rozpoczętą budową domu !
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chełmża,

129 000 | 236 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 779/CNR/ODS

TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z rozpoczętą budową domu położona w miejscowości Chełmża, gmina Chełmża, powiat toruński, województwo kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 980 m2. Na działce rozpoczęto budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego, niepodpiwniczonego z poddaszem nieużytkowym, dachem wielospadowym oraz garażem w bryle budynku wg. projektu Z200. Projekt przewiduje zabudowę o powierzchni całkowitej wynoszącej 235,75 m2, a powierzchni użytkowej 132,92 m2. Wykonano prace: ławy fundamentowe ocieplenie ( izolacja ) fundamentu ściany zewnętrzne Powierzchnie poszczególnych pomieszczeń wg projektu: PARTER : wiatrołap o powierzchni 4,02 m2 garderoba o powierzchni 3,26 m2 pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 6,55 m2 garaż o powierzchni 33,29 m2 pokój o powierzchni 16,43 m2 WC o powierzchni 2,02 m2 korytarz o powierzchni 9,18 m2 hol o powierzchni 5,59 m2 pokój o powierzchni 16,62 m2 pokój o powierzchni 16,29 m2 łazienka o powierzchni 5,94 m2 spiżarnia o powierzchni 3,26 m2 salon o powierzchni 34,88 m2 kuchnia o powierzchni 8,88 m2 Bardzo dobra lokalizacja, osiedle domów jednorodzinnych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Oferta godna polecenia !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika nr tel.698-003-093 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Świecie ul. Klasztorna 15. Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska tel. 698-003-093. Monika Śliwińska (licencja nr: 21577)

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe na parterze z garażem
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

149 000 | 44 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 913/CNR/OMS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Świeciu przy ulicy Sportowej. Lokal mieszkaniowy bezczynszowy, z osobnym wejściem, położony na parterze z garażem w podwórku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,96m2 W skład lokalu wchodzą: pokój/sypialnia pokój/sypialnia kuchnia łazienka z wc komunikacja Lokal mieszkalny ogrzewany C.O na gaz piecem dwufunkcyjnym. Stan techniczny: okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach gładź gipsowa Mieszkanie wymaga remontu, odświeżenia. Funkcjonalny układ pomieszczeń, pomieszczenia przestronne i słoneczne. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: - opłaty za media (woda, energetyka, gaz, wywóz nieczystości) wg wskazań licznika. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Waldemar: 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż dom pomiędzy dwoma jeziorami.Bory Tucholskie.
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Błądzim,

275 000 | 100 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 778/CNR/ODS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem parterowym z poddaszem użytkowym, położona w miejscowości Błądzim, gmina Lniano, powiat świecki,województwo kujawsko-pomorskie. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, jednorodzinny w całości podpiwniczony wybudowany w 1980 roku na działce o powierzchni 800m2. Jest to budynek dwukondygnacyjny w całości ogrodzony, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej gminnej. Parametry budynku; - powierzchnia całkowita 100m2 - powierzchnia użytkowa 92,7m2 Media; - woda miejska - kanalizacja miejska - prąd W skład nieruchomości wchodzą; PIWNICA 65 m2 - pomieszczenie 1 10,27m2 - pomieszczenie 2 10,79m2 - pomieszczenie 3 10,27m2 - pomieszczenie 4 33,45m2 PARTER ; - pokój 1 o powierzchni 18,72m2 - pokój 2 o powierzchni 15,12m2 - pokój 3 o powierzchni 10,72m2 - kuchnia o powierzchni 11,33m2 - łazienka o powierzchni 2,81m2 - komunikacja o powierzchni 5,15m2 PIĘTRO ; - toaleta z wc o powierzchni 1,75m2 - pokój/sypialnia o powierzchni 11,27m2 - pokój/sypialnia o powierzchni 11,47m2 - komunikacja o powierzchni 4m2 Parametry techniczne: - ściany zewnętrzne murowane z gazobetonu i cegły - ściany wewnętrzne konstrukcyjne murowane, - dwa kominy murowane - tynki cementowe, - stropy betonowe wylewane - schody betonowe - dach pokryty eternitem - okna plastikowe PCV - drzwi wewnętrzne drewniane, - drzwi zewnętrzne PCV - piec C.O węglowy, - instalacje ; elektryczna, wodno-kanalizacyjna, C.O Dodatkowo na działce znajduje się garaż murowany jednostanowiskowy o powierzchni 21,95m2. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ceniących ciszę i spokój z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu lasów, terenów zielonych, dwóch jezior oddalonych od nieruchomości 100m oraz 800m. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji :Waldemar: 608-026-142 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19, w Świeciu ul. Klasztorna 15 i Chojnicach ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1

Na sprzedaż dom z gospodarstwem 6,5ha Budynki gospodarcze
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Bartlewo,

1 490 000 | 200 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 777/CNR/ODS

!! OFERTA TYLKO U NAS !! !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż gospodarstwo rolne, położone w miejscowości Bartlewo, gmina Lisewo, powiat chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą: Dom jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 148,6m2 wybudowany w 1987r W chwili obecnej dom został podzielony na dwa niezależne mieszkania, każde z osobnym wejściem. Mieszkanie nr 1 kondygnacja parter sklada się z następujących pomieszczeń; kuchnia o powierzchni 16,97m2 pokój o powierzchni 21,44m2 pokój o powierzchni 21,16m2 łazienka o powierzchni 4,86m2 komunkacja o powierzchni 6,06m2 weranda o powierzchni 17,67m2 komórka o powierzchni 6,82m2 Mieszkanie nr 2 kondygnacja parter i piętro w skład którego wchodzą; pokój o powierzchni 20,67m2 pokój o powierzchni 15,7m2 pokój o powierzchni 15,9m2 komunikacja o powierzchni 3,39m2 kuchnia o powierzchni 11,49m2 lazienka o powierzchni 8m2 Niewielkim nakładem finansowym można połączyć oba mieszkania tym samym uzyskując piekny przestronny dom. Dom ocieplony styropianem ( 10cm i 15cm ), ogrzewanie centralne piecem na węgiel Instalacje w miedzi ( wodno-kanlaizacyjne, elektryczne). Okna PCV, na podłogach panele i płytki. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą również: Budynek gospodarczy murowany o powierzchni 216m2 do wykorzystania na różne cele Budynek gospodarczy murowany ( kurnik, garaż, warsztat ) o powierzchni 78m2 Budynek gospodarczo inwentarski murowany o powierzchni 188m2 Domek letni murowany Siedlisko o łacznej powierzchni 5018m2. W całości ogrodzone. Ogród przed domem podzielony na strefę rekraacyjno- wypoczynkową z domkiem letniskowym, murowanym grillem.Drugą część ogrodu stanowi niewielki sad. Łączna powierzchni gruntu ornego 5,75ha Ziemia klasy III i IV. Nieruchomość z potencjałem, idealnie nadająca się do prowadzenia działalności gospodarczej typu mechanika pojazdowa, wulkanizacja itp. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu: Waldemar: 608-026-142 oraz na stronie : i w Biurze Nieruchomości w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

351 832 | 52 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 911/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego. Lokal mieszkaniowy położony w Świeciu przy ul. Krausego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,50 m2. W skład mieszkania wchodzą: * salon z aneksem kuchennym * pokój/ sypialnia * pokój/ sypialnia * łazienka z WC * przedpokój Lokal mieszkaniowy położony na czwartym piętrze w bloku wielorodzinnym. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan techniczny mieszkania: nowe okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź nowe instalacje gładź na ścianach a na podłogach nowe panele i płytki nowe drzwi wewnątrzklatkowe i wewnętrzne Mieszkanie po remoncie. Wykończone w nowoczesnym stylu. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. W cenie sprzedawanej nieruchomości zabudowa kuchenna. Miesięczne koszty, czynsz ( f. remontowy, koszty eksploatacji, zaliczka na centralne ogrzewanie, woda, śmieci ) ok. 400 zł. Przed blokiem, przestronny parking. Blok ocieplony, wykonana elewacja zewnętrzna. Mieszkanie dostępne od 30.11.2021 roku ! Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz Chełmno ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świecie,

169 000 | 24 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 909/CNR/OMS

OFERTA TYLKO U NAS !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Świeciu przy ulicy Wojska Polskiego nr 77B. Lokal mieszkaniowy położony na I piętrze. Mieszkanie posiada balkon. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 24,35m2. W skład lokalu wchodzą: pokój/sypialnia o powierzchni użytkowej 17,00m2 kuchnia o powierzchni użytkowej 3,20m2 łazienka z wc o powierzchni użytkowej 2,44m2 komunikacja o powierzchni użytkowej 1,71m2 Do mieszkania należy piwnica o powierzchni 3m2. Stan techniczny: okna PCV na podłogach: panele i płytki na ścianach: gładź Mieszkanie zadbane.Funkcjonalny układ pomieszczeń, pomieszczenia słoneczne. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania: 280 zł (zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacji, woda, kanalizacja, śmieci). W cenie sprzedawanej nieruchomości pozostaje całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo bliska odległość do: centrum miasta, szkół, sklepów i Instytucji Użyteczności Publicznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości !! Więcej informacji pod nr telefonu : Monika: 698 - 003- 093 oraz na stronie : www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Świeciu przy ul. Klasztorna 15 oraz w Chełmnie przy ul. Rynek 19. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Na sprzedaż przestronne, developerskie mieszkanie na 3 piętrze!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wąbrzeźno,

335 883 | 67 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 907/CNR/OMS

Oferta tylko u Nas !! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! Przedsprzedaż mieszkań w miejscowości Wąbrzeźno, powiat wąbrzeski, województwo kujawsko-pomorskie. Ofertą sprzedaży jest odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w Wąbrzeźnie ul. Akacjowa Aleja. Mieszkanie położone na parterze o powierzchni użytkowej 67,19m2. Powierzchnia całkowita 72,54m2. ZESTAWIENIE POMIESZCZEŃ: salon z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 20,55m2 sypialnia o powierzchni 14,35m2 sypialnia o powierzchni 11,16m2 łazienka o powierzchni 4,81m2 wc o powierzchni użytkowej 2,26m2 hol o powierzchni użytkowej 12,46m2 balkon o powierzchni 5,35m2 Lokalizacja: Miejsce z potencjałem Okolica, w której powstaje osiedle, wyróżnia się dobrym położeniem względem centrum miasta, instytucji użyteczności publicznej, szkół i sklepów. Przy Akacjowa Aleja będą nowe chodniki, w okolicy bogata infrastruktura - powstaną tereny zielone, a także obiekty handlowe. Wszystko zaplanowane jest tak, aby młode małżeństwa, rodziny z dziećmi czy seniorzy czuli się tu naprawdę jak w domu. Zagospodarowanie terenu: Na wolnym powietrzu Ogródki i tarasy są dodatkową przestrzenią dla naszych mieszkań, w której odnajdziesz chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku. W ich zaciszu wypijesz kawę po całym dniu pracy lub zjesz energetyczne niedzielne śniadanie z całą rodziną. Dodatkową przestrzeń dopasujesz do swoich marzeń, bez względu na to, czy uwielbiasz spotkania ze znajomymi, czy chcesz stworzyć swój magiczny ogród, pełen kwiatów. Twój taras czy ogródek na pewno stanie się centrum Twojego, miejskiego relaksu. I ETAP Projektanci zadbali, aby architektura była ponadczasowa. Pierwszy budynek, w kształcie litery L, wyróżni się nowoczesną elewacją. Do tego zostały zaprojektowane cichobieżne windy, dla komfortu przyszłych właścicieli lokali mieszkalnych. Z kolei szklane balustrady części balkonów nadadzą bryle lekkości. Osiedle będzie zintegrowane z miastem poprzez dobrą komunikację. W pierwszym etapie budowy postanie 60 mieszkań. Rozpoczęcie budowy przypada na początek 2022 roku. Wygodne mieszkania: W 4-piętrowym budynku powstaną mieszkania o metrażach od 45 do 90 m kw., w tym funkcjonalne dwójki, wygodne trójki i rodzinne czwórki. Wszystkie mieszkania wyróżniają się praktycznymi rozkładami, które umożliwią wiele wariantów aranżacji. Ich kolejną zaletą będą duże balkony i loggie, a przy mieszkaniach parterowych - ogródki. Z kolei tarasy na ostatnich piętrach będą wręcz fantastyczne i z pięknym widokiem. Powstaną miejsca postojowe przed nieruchomością na samochody oraz miejsca garażowe ( możliwość dokupienia do sprzedawanego mieszkania). Dodatkowym atutem jest możliwość posiadania pomieszczenia gospodarczego/komórki. Inwestor: Żerański Development to firma stworzona przez osoby działające nieprzerwanie na rynku od 1992r. Gwarancję wysokiego standardu wykonania nieruchomości zapewniają m.in.: współpraca z doświadczonymi architektami najlepsi wykonawcy działający na rynku szereg inwestycji zrealizowanych na terenie Mławy i miejscowości Kwidzyń Serdecznie polecam i zapraszam do spotkania !! Więcej informacji: Monika nr tel. 698-003-093 oraz na stronie: www.cnieruchomosci.pl i w Biurze Nieruchomości w Wąbrzeźnie ul. Akacjowa, Świecie ul. Klasztorna 15, Chełmnie przy ul. Rynek 19 oraz Chojnice ul. Gdańska 39. Dla chętnych oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb. Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Śliwińska (licencja nr: 21577). Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.